Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt a legszebb ajándék,...

Mi volt a legszebb ajándék, amit valaha kaptatok? Kitől és miért?

Figyelt kérdés

A kérdést ez ihlette: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Nekem egy rajz a fiútól, akibe szerelmes vagyok, és azért csinálta nekem, mert tudja, hogy szeretem, amit ábrázol :D


2011. nov. 2. 22:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Apukámtól egy kis hárfát. Végigbőgtem az estét, annyira örültem neki.
2011. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
78%
A kislányom! Asszonytól,és azért mert jó kisfiú voltam! :)
2011. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :) Mindenkit felpontoztam, és a többieket is fel fogom majd.
2011. nov. 2. 22:47
 4/20 Gyorgyi28 válasza:
79%

Nekem is a kislányom. Annyira jól sikerült az időzítés, hogy a születésnapomra voltam kiírva szülni. :)

De a kisasszony kicsit sietett, 8 nappal korábban megérkezett.

2011. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
a barátom sütött nekem egy kutyus alakú tortát, pedig elvileg nem is tudott sütni :) egy napig csinálta, nagyon cuki lett, meghatódottságomban elsírtam magam :)
2011. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos még semmi, nem szoktam kapni :(
2011. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%
Ezt ugyan nem én kaptam, de leirom. Kenyérautó a kisfiam első szülinapjára. Férjem pék, és a munkahelyén csinálták a kolegákkal. Rendesen meg volt formázva egy kis volswagen bogár (ha jól irtam) szélvédőjem, ablaktörlője, visszapillantója is volt. Még disztárcsája, és rendszáma is ( az a gyerek neve volt) Minden magokból volt rajta kirakva, de nagyon szép volt. A legszebb pedig az volt, hogy 28 ember erre szánta a maga kis 5-5 perces szünetét egész éjjel. :))))
2011. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
A napokban kaptam az 5 éves unokahúgomtól egy fényképet édesanyámról. A szülei albumában találta, és úgy gondolta, örülnék neki. (anyum 3 éve meghalt) Mit ne mondjak, rendkívül megérintett :)
2011. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%
Gyémánt fülbevaló a férjemtől, születésnapomra. Cseppet sem örültem volna, ha csak lerajzolja, de biztos túl igényes vagyok..
2011. nov. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
86%
Majd ha felnősz(agyilag) rájössz,hogy egy rajzért (pl a gyerekedtől),vagy egy régi fénykép többet ér mint a gyémántod,de biztos nem vagyok túl igényes.
2011. nov. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!