Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a férjem, elváljak?

Megcsalt a férjem, elváljak?

Figyelt kérdés

Van 3 gyermekünk, a legkisebb csak 3 és fél hónapos, a férjem pedig megcsalt az egyik diákjával, hetek óta együtt vannak (tanít egy egyetemen). Ti mit tennétek a helyemben?

Anyagilag se lenne egyszerű nyilván egyedül, főleg egy csecsemővel.


2013. márc. 27. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Ezt honnan tudtad meg? Ő tudja, hogy tudsz a viszonyról? Nem ültetek le megbeszélni?
2013. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
úgy gondolod ez volt az első eset?
2013. márc. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
19%
jaja
2013. márc. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

Hát hogyha egyszeri alkalom lett volna, akkor még megbocsájtható bűn, de így hogy hetek óta együtt vannak.... én válnék. Ki tudja mi volt, mi lesz még ezek után.

A bizalmamat nyilván egyszeri alkalom után is elveszítené.

2013. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%

Attól is függ hogy derült ez ki. Eléd állt és megmondta? Mert akkor ő javasoljon neked maximálisan megfelelő megoldást.

A kislány állt eléd? Mert akkor vigye, de a pénz az marad.

Megtudtad egy "jóakarótól"? Küldd el a fenébe de légy résen ezentúl!

Szimatoltál és rájöttél? Akkor is légy óvatos. Első körben biztosítsd be magad, 4-őtöket anyagilag. Ha kiugrasztod a nyuszit a bokorból, ne te menj el meztelen se...el. Ha nem ugrasztod, onnantól kezdve se sóhajtozz és tűrj, hanem egyenlő jogok, mindenben.

Én így látom, de kiváncsi vagyok TE hogy látod.

2013. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen apa a tag és a gyerekek hogy kötődnek hozzá-attól függően lépnék.A-t B-t.
2013. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jó apa, elhordja a gyerekeket oviba, suliba például. Nagyon jó a kapcsolatuk, a kicsit is szereti, segít nekem mindenben. Úgy tűnik, hogy érzelmileg nem nagyon kötődik hozzá, inkább csak testi kapcsolat, illetve imponál neki, hogy tetszik a lánynak.

Úgy derült ki, hogy egy ismerősöm mondta, hogy látta bemenni egy házba egy lánnyal, és gyanús volt neki a helyzet, mert eleve a férjem autójából szálltak ki. Akkor nem hittem el, de az éberségemet felkeltette és egyéb jelek is arra mutattak, hogy tényleg igaz. Még nem beszéltünk róla, inkább utalások vannak, nem tudok még beszélni róla, mert fáj...De szerintem sejti, hogy tudom.

2013. márc. 27. 16:38
 8/13 anonim ***** válasza:

"elhordja a gyerekeket oviba, suliba például"


Ettől még nem jó apa. Ennél jóval több kell, hogy azt mondhasd.

2013. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mondom, például. Van több is, ami alapján mondhatom, hogy jó apa. Most nyilván nem fogom felsorolni minden modulatát, de a gyerekekkel való kapcsolatában, ahogy róluk gondoskodik, semmi kivetnivaló nincs.
2013. márc. 27. 16:59
 10/13 tetris ***** válasza:
62%

Három gyerek maradna apa nélkül, ha most sértődöttségből beadnád a pert. Magadra is gondolnod kell, hiszen egyedül három gyerkőcöt eltartani, felnevelni nem egyszerű dolog. Mindenképpen azt javasolnám, hogy gondold meg a dolgot, talán más megoldás is lehet, mint a válás.

Először is egy alapos beszélgetés nagyon kellene, hiszen nem mindegy, hogy ő mit mond. Még az is megeshet, hogy egy félreértésről van szó csupán.

Ha mégiscsak az derül ki, hogy félrelépett, akkor szerintem nyeld le a békát, de biztosítsd afelől, hogy legközelebb nem lesz pardon, és gondolkozzon el, hogy mi a legfontosabb az életében, megéri-e egy kis kufircolás kedvéért elveszíteni a családját.

Próbálj meg higgadt, nyugodt maradni, bármilyen nehéz is, és ne menj fejjel a falnak. Még ha igaz is a megcsalás, emellett még szeretheti a családját. Csak hát igaz a mondás, hogy egy férfi nem hagy ki egy ziccert se.

Nem az a legfontosabb, hogy honnan, kitől jön, hanem az, hogy ki az akihez a végén megérkezik.

Ne keseredj el, minden párkapcsolatban vannak hullámvölgyek. Ki tudja, lehet, hogy legközelebb épp te leszel az, aki félrelép.

2013. márc. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!