Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, A barátommal...

Mit gondoltok, A barátommal kb.6 éve élünk együtt. Tavaly októberben bevallotta h megcsalt, mindent elmondott hogy mi volt, és hogy történt. Folytatás lent?

Figyelt kérdés
Én megbocsátottam neki mert őszinte volt és mindenki hibázik. Pár nappal ezelőtt véletlenül megtudtam h terhes az a nő akivel a párom megcsalt. Én rákérdeztem hogy tőle van-e a gyerek, tagadott és játszotta a sértődőtett. Veszekedtünk evégett, és tegnap végül mégis bevallotta hogy ővé a gyerek. Meg kérdeztem hogy miért tagadta le először, azt válaszolta hogy nem akartam nekem fájdalmat okozni, nem akarta hogy idegeskedjek, idegeskedett ő helyettem is. Mondta hogy próbálta rá beszélni a nőt az abortusza, de nem sikerült neki. Megtartotta a nő a gyereket. Csak azt nem értem azt hitte hogy sose fogom megtudni vagy mi? Mert egy baba, hiába nem akarta nagy változást jelent. Nekem sokkal rosszabb hogy nem tőle tudtam meg, erre csak annyi volt a válasza hogy így is úgy is kiakadtam volna. Nem tudom mi legyen ezután? Már nem bízom meg benne. Tegnap mikor megtudtam az igazságot csúnyán beszéltem a nőről és rosszakat kívántam neki, erre ő beszólt hogy óvatosabban beszéljek mert mégiscsak az Ő gyereke van benne. Mi lesz ezután? Ti hogy reagáltatok volna?
2013. márc. 19. 13:00
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ilyen nehéz helyzetbe kerültél. A pasi ezt csúnyán elb..ta. Szó szerint. Én lelépnék néhány napra "gondolkodni", hozzá se szólnék.

A nő követelőzik-e, hogy pénzt akar a párodtól? Mennyire várja el vajon a támogatását?

Ennek fényében gondolnám át, illetve a párom viselkedését nézném.

2013. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik, nem tetszik, ez elsosorban nem a no hibaja. A parod elt kapcsolatban, neki kellett volna husegesnek maradni. Szamomra a megcsalas meg csakcsak megbocsathato lenne, a gyerek mar nem ferne bele nalam, en szakitanek.



OFF "A nő követelőzik-e, hogy pénzt akar a párodtól? Mennyire várja el vajon a támogatását? " Joggal varja el a penzt, nem tartom kovetelozesnek, mert senki nem tartott a pasi fejehez fegyvertm, hogy ugyan dugj mar felre. A penz a gyereknek jar.

2013. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Hogy reagáltam volna? Azonnal elcuccoltam volna és soha többet nem kommunikáltam volna vele. Ez mégis miért kérdés?
2013. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
94%
ezen mit kell gondolkodni? LAPÁT!!
2013. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem függsz töle anyagilag , adj halat az egnek es szakitsvele, nem ertem mire varsz? Engedelyre?
2013. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
97%

Szakítanék. A kérdésben azt írtad:"mindent elmondott hogy mi volt, és hogy történt." aztán ahogy kifejted, már kiderül a többi is, hogy gyerek meg a többi.

Két dolog miatt szakítanék végleg vele:

1; hazudott arról, hogy gyereke lesz

2; úgy csalt meg hogy nem védekezett, és ezzel veszélybe sodort engem is.

A többi már csak ráadás, hogy megcsalt, érzelmileg megalázott...stbstb.

2013. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
98%
Mit keresel te ebbe az egyenletbe? Harmadik kerék?
2013. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
98%
Én ilyen sunyi pasival biztos nem rontanám el az életem. A nőt pedig tényleg ne szidd, ő nem felelős a ti kapcsolatotokért. Gondolhatod, miket mesélhetett a barátod a ti viszonyotokról.
2013. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
52%

Hat év hosszú idő, egyszeri megcsalást megbocsátanák, de a gyerek megléte inkább azt sugallja, hogy többször is megcsalt, kapcsolatot tartott fent a nővel. Ha nem lenne gyerek, bevallotta volna?

Ha a véleményemet kérdezed, akkor ha független vagy, nem házas, akkor lapát, ha van közös gyereketek, hitel, lakás stb., akkor bizony le kell ülni a csajjal közösen ezt megbeszélni.

2013. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Nálam lapáton lenne. Nem azért, mert megcsalt, egy félrelépés miatt lenne ajtócsapkodás, de nem lenne kizárt, hogy folytatjuk.

Kisgyerekes apát is bevállalnék társnak, ha előre tudok a gyerekről és tisztázottak az anyagi viszonyok + láthatás (tehát amikor hétvégén nem mi alakítjuk a programot hanem alkalmazkodni kell).


De hogy útközben megterhelje a kapcsolatunkat egy gyerekkel, azt nem hagynám, én ehhez nem tudnék jó képet vágni. Ha együtt maradtok, akkor az anyagi része rád is tartozik, hiszen a közösből vesz el. Ha pedig elég nagy lesz a gyerek, akkor akár haza is viheti 2 hetente hétvégére. Akarod te látni azt a gyereket? Fogsz neki este kakaót készíteni??? Gondold végig, hogy hosszabb távon fogod-e ezt bírni, hogy az első a gyerektartás kifizetése lesz, aztán pedig az, hogy nem csinálhatsz egy hétvégi programot, mert apukának láthatása van...

2013. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!