Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a férjem, elváljak?

Megcsalt a férjem, elváljak?

Figyelt kérdés

Van 3 gyermekünk, a legkisebb csak 3 és fél hónapos, a férjem pedig megcsalt az egyik diákjával, hetek óta együtt vannak (tanít egy egyetemen). Ti mit tennétek a helyemben?

Anyagilag se lenne egyszerű nyilván egyedül, főleg egy csecsemővel.


2013. márc. 27. 15:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, épp ezért nem akarok/tudok még beszélni vele, mert nagyon friss a dolog (mármint én csak nemrég tudtam meg), és nem akarom, hogy sértődöttség, dac miatt heves veszekedések legyenek. Mi mindig nyugodtan,józanon beszélünk meg, most még csak idegesen, sírva tudnék vele beszélni erről. Szeretnék kicsit megnyugodni. A megcsalás sajnos biztos:( Nem szeretném részletezni így a nagyvilágba, hogy mik alapján lett biztos, de az.
2013. márc. 27. 17:55
 12/13 anonim ***** válasza:
Azt neked kell tudnod magadról:mi az amit el tudsz viselni és mi az amit nem!
2013. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Most úgy érzem, hogy nem tudnék élni nélküle, a gyerekeknek nagyon nehéz lenne, imádják őt, anyagilag is hogyan oldanám meg? Másrészt legalább 2 hónapja tart ez a kapcsolata (vagy nem tudom, minek nevezzem), még most is...
2013. márc. 27. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!