Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti a szép élet, pénz miatt...

Ti a szép élet, pénz miatt tűrnétek a férjeteknek, hogy van külön élete?

Figyelt kérdés
Ha a férjé a ház amiben éltek, ő jól keres (600at), ti nem (150et). Így megvan minden nektek is, a gyerekeknek is. Amúgy azon kívül hogy megcsal más baj nincs vele (oké tudom hogy ez elég nagy dolog), amúgy tisztelettel bánik veled, nem szól bele semmibe, a gyerekért is rajong, minden idilli lenne "csak" félrejár. Elvileg titokban, de azért ezt egy nő tudja. És szerintem a férj is tisztában van vele hogy ez nem titok. Talán még megvan a szerelem szikrája mindkét félben, de ő egyszerűen ilyen (mindig ilyen volt, csak most jött elő a házasság alatt)

2013. márc. 28. 11:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudni. Van olyan ismerosom, aki evek ota nyitott hazassagban el. Neki megfelel. A masik elvalt emiatt. Nekem ugy tunik, hogy neked megfelel ez igy.
2013. márc. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
82%
A megcsalásos dolgot megbeszélném vele, hogy miért csinálja.
2013. márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ilyen barátnőm, már 12 éves a gyerekük, 14 éve házasok (36 évesek) és csalja folyamatosan a férj. Egy ideig zavarta de már nem zavarja, sőt ő is elkezdte a külön életét.

Én nem tudnék így élni, nekem a 150 már jó keresés lenne. Mindenképp külön mennék, nekem nagyon fontos a hűség és a becsületesség.

2013. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
71%
Maradnék vele, ha "amúgy" normális. Ez biztos egy illúzió romboló hozzászólás:)
2013. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
100%
Akkor borulhat az "idill", ha olyan szeretőt talál akinek több kell. Elkezdi mondani neki, hogy hagyd el a feleségedet, vegyél el engem, gyereket akarok stb.
2013. márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
58%
Maradnék. Külön utakon járnék én is. Bár én alapból poligám vagyok, nem tudom mennyire releváns így a véleményem. :)
2013. márc. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy megfelel, csak sok rosszabb típusú férfit látok magam körül. A két gyerek pedig összetart minket. De lehet ez csak egy kifogás, és én sem adnék a kényelemből.


Beszélni nem nagyon akarok erről vele. Mit beszélnénk ezen? Nincs gond a szexuális életünkkel, csak neki ennél több kell. Ezen nem tudunk mit megbeszélni.

2013. márc. 28. 11:15
 8/67 anonim ***** válasza:
83%
Én nem tudnék így élni. Nekem ennyi kereset plusz még a gyerektartás bőven elég lenne. A gyerekeknek is meglenne mindene. De neked kell eldöntened, hogy ez így menni fog-e a későbbiekben. Én is tudok olyan családokról, akik évek óta így élnek, nyílt titok a megcsalás, de mégis együtt vannak.
2013. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom, te vagy a feleség. Én úgy látom az írásodból, hogy ez téged nem zavar. Hát akkor szíved rajta, mindenesetre a helyedben én se fognám vissza magam és keresnék egy olyan férfit, aki tényleg szeret.
2013. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:
Olyan szinten bízok benne, hogy nem borítaná fel a gyerekeink életét egy nőért. Amúgy sem az a szerelmes alkat.
2013. márc. 28. 11:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!