Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék mindent nem...

Hogyan tudnék mindent nem elmondani? Megcsaltam velük?

Figyelt kérdés

Sajnos több éven keresztül elmondtam mindent lányaim apjának, de rájöttem, hogy le kellene állítsam magam, de nem tudom hogyan tudnék nem őszinte lenni???

Ő soha semmi fontosat nem mondott el nekem.

Én hülye meg azt is elmondtam, ha valaki beszólt nekem és most, hogy összevesztünk felhánytorgatta, hogy biztos, hogy megcsaltam velük??? Pedig nem volt semmi!!! De elmondtam sajnos...



2013. márc. 29. 19:14
 1/6 anonim válasza:

egy kapcsolatban nagyon fontos az öszinteség. jo hülye a párod ha azt gondolja h azért mert mindent elmondassz neki h kivel mi volt ezért biztosan megcsaltad velük :D elég hülye felfogás. azt kicsit furcsának találom h ő viszont nem mondott el neked semmi fontosat. ha nem volt semmi akkor nincs min aggodnod de viszont az h nem bizik benned tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat.

én is ilyen vagyok h mindent elmondok neki de attol függetlenül nem gondolja ezt h volt vele vmi.

2013. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De lett volna mit!!!

Nem bízik bennem?

De ez nekem nagyon rossz és ő nem bízna???

2013. márc. 29. 19:34
 3/6 anonim válasza:
ha azt vágta a fejedhez h biztos megcsaltad velük akkor ez sztem egyértelmüen azt jelenti h ő nem bizik benned.
2013. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
kicsit furcsán fogalmaztam szoval a "ha nem volt semmi akkor nincs min aggodnod" ezt arra értettem h ha neked nem volt semmi azokkal az illetőkkel. akkor nincs min aggodnod. mert te csakis az igazat mondod. onnantol kezdve meg ő dönti el sajnos h bizik-e benned. mennyi ideje vagytok együtt?
2013. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja nekem nem volt semmi, de nagyon rosszul esik, hogy hozzám vágta.

Ő dönti el h bízik-e bennem? Ezen lehet változtatni?

8 éve vagyunk együtt.

2013. márc. 29. 19:42
 6/6 anonim válasza:
8 év vagyon sok idő :) üljetek le beszéljétek meg. mond el neki, hogy mi bánt, és probáld bizonyitani neki h igenis bizhat benned, azt is elmondhatod neki h soha nem tennél ilyet vele, az érzéseidet, hogy mit érzel iránta mond el neki h szeretdnéd ha ő is megosztaná veled a dolgait. máshogy nem igazán lehet megoldani.
2013. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!