Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilveszterkor megcsaltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor megcsaltam a barátnőmet . Nagyon bevoltam rúgva tudom ez nem mentség de igy volt! De ő nem tud róla nem emrtem neki elmondani azóta sem. De engem nagyon roszul érint olyan furcsa nekem vele lenni.!?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
minek ittal annyit? egyaltalan miert mentetek kulon bulizni?
2013. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez ugy volt hogy összevesztünk előtte és én elmentem külön haverokkla.. aznap este és ő othon volt anyumékal.. na mind 1 és hogy minek ittam annyit? jó kérdés..:S
2013. jan. 3. 20:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
legyél vele őszinte.. ha az a vége, h vége a kapcs. nak, azt is el kell fogadnod..
2013. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de én nem szeretném elvesziteni.. mert nagyon szeretem..józanul soha az életbe nem tetem volna meg ezt vele..de ha ezt elmondom tuti othagy!:=és ezt nem akarom
2013. jan. 3. 20:09
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Van olyan ember,aki hosszútávon képtelen lenne együtt élni a tudattal,milyen szar,szemét,hazug alak.Az ilyen embernek van lelkiismerete.Te tudod,Téged bánt-e a lelkiismeret,amiért ennyire buta és gerinctelen voltál.Ha igen,tálalj ki!Tudod,szerintem amúgy is az őszinteség volna a minimum,amit a barátnőd megérdemelne Tőled ezek után.
2013. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj meg,de nagyon felhúzott a kérdésed!Mégis milyen alak vagy Te,hogy azt mondod,józanul soha nem tettél volna ilyet,de azért szépen pics@részegre ittad magad,és megtetted???Te tudsz így még ezek után a barátnőd szemébe nézni?Ha velem a a barátom ilyesmit tenne,és utólag tudnám meg,világháborút rendeznék minimum.Aljas dolog elhallgatni előle az igazságot,amihez mellesleg joga van!
2013. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
meg is érdemled te szemét barom.
2013. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
lefeküdtél valakivel, vagy csak csók volt? mert egyáltalán nem mindegy... ha elmondod neki, még lehet helyrehozhatjátok, barátnőm megbocsájtotta a barátjának, hogy lefeküdt mással, én ezt nem tudnám, de a csókot igen
2013. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem csók volt csak ..hanem szex is:/ és ezek után hogy tudok barátnőm szemébe nézni hát sehogy nagyon furcsán viselkedek vele és ezt ő is észre vette rajtam tudom hogy egy barom állat vagyok de ezen már nem tudok változtatni...
2013. jan. 3. 20:30
 10/11 Missi_Key ***** válasza:
71%
hát te tudod, megérdemelni megérdemli az igazságot, de ha nem olyan durva a lelkifurdalásod, gondold át mitől lesztek boldogabbak, ha együttmaradtok, és esetleg mondjuk egy évnyi hűség után vagy soha mondod el, vagy ha elhagy és szétmentek.
2013. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!