Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megcsal a párod miért nem...

Ha megcsal a párod miért nem mer eléd állni és közölni, hogy megtörtént? Miért nem akar beszélni róla? Máskor is megcsal?

Figyelt kérdés

Ha megcsal a párod miért nem mer eléd állni és közölni, hogy megtörtént?

Ha én megcsalnám biztosan ő lenne az első akinek elmondanám. Egyszerűen nem bírnám magamban tartani.

Férjem meg megvárta, amíg kitudódik és még mindig tagadja, amikor már a csajtól képeim is vannak róla.

Vajon máskor is megcsal az, aki egyszer megcsalja a másikat? Vagy ez csak szólás-mondás?



2013. márc. 29. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért nem mondja el, mert egyszerűen félrelépett, de a családot nem akarja feldúlni. Jobb ha hallgat és megpróbál úgy tenni, mintha semmi nem történt volna, hátha visszaáll az eredeti állapot és nem derül ki semmi.


Nem lehet tudni, hogy máskor is megcsal-e. Minden ember és minden kapcsolat más.

2013. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De ha már tudok mindent, akkor ezek ellenére miért nem akar beszélni róla?

Akkor ez a ha valaki egyszer megtette megteszi máskor is, hogy megcsal, ez nem igaz???

2013. márc. 29. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kétféleképpen lehet megválaszolni: ahogy te szeretnéd hallani(igen, be kell vallani, meg kell bánni, viselni a következményeket), és őszintén, férfi szemszögből.

Egy nőnek semmiben nem kell hibázni vagy rosszat tennie ahhoz, hogy megcsalják. Lehet szuper az ágyban, csodás, megértő társ, stb. Egy dolog viszont sosem lesz: egy titokzatos másik nő. És bizony ez az oka a legtöbb kalandnak. Sokszor ronda nőkkel csalnak meg szépeket, mert még így is izgalmasabb, mint a régóta ismert, megszokott ember.

Aki tehát izgalomra vágyik, az előbb-utóbb meg is találja. Emiatt nem akarja eldobni a családját, ez csak szex egy új emberrel.

Néha ez az egész csak évekkel, évtizedekkel később kerül elő. A férfi ránéz a feleségére, de már nem tudja nőként látni, csak lakótársként. A libidója elkezd csökkenni, és ez megijeszti, mert még emlékszik rá amikor annak idején még a legyet is, röptében. Újra át akarja ezt élni, a kötetlenséget, a flörtölést, a csábítást. Érezni akarja, hogy még meg tudja fogni a nőket, hogy még vonzónak tartják.

Az a baj, hogy a férfiak legtöbbször bután csinálják a dolgaikat, és a pillanatnyi merevedésen nem tudnak távolabb látni. Mikor végül lebuknak, csak a tagadás jut, akkor is ha bizonyíték is van a hűtlenségre.

Végül beletörődik. Máskor is megcsal, mert az érzés leírhatatlan. De legközelebb már nem fog lebukni, tanul az esetből.

2013. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szerintem is rondább a nő, mint én és megkérdeztem több ismerőst, aki ugyanezt mondta.

Máskor is megcsal???

2013. márc. 29. 21:41
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem csal meg a Párom, így nem kell semmit közölni. Máskor sem csalt meg, mert komoly párkapcsolatban élünk, éppen készülünk összeházasodni.


Érdekesen tetted fel a kérdést. Hogy mi nem működik a kapcsolatodban, amiért a párod megcsalt, azt nem innen fogod megtudni...


24N

2013. márc. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 okoska31 ***** válasza:

még egy ok lehet: szégyelli, hogy megtette, és elfelejtené.


ritkább eset, de van úgy, hogy pillanatnyi elmezavar volt...


mondjuk nehéz eset. a bizalmadnak kb. annyi. ilyenkor rátelepszel, és próbálod ellenőrizni. onnan csak rosszabb lesz, mert tiltott gyümölcs.


vagy elég intelligens hozzá, hogy ne tegye többet, vagy megette a fene az egészet. ha egyébként tényleg szeret, és látja, hogy mekkora fájdalmat okozott vele - talán nem teszi többet.

de ezt nem lehet tudni, csak megtapasztalni.


a visszavágás is vagy működik, vagy nem. ha átéli mindazt, amit Te - talán megtanulja, hogy ne tegye többé.


ha nincs gyereketek - akkor megérhet egy próbát, mert max. elváltok egymástól.


nehéz okosat mondani.... nekem anno ráment a szerelmem, amit éreztem iránta, amikor megtette. aztán mégis adtam még egy esélyt, később. egyelőre még véleményes, hogy megérte-e.

2013. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert a férfiak gerinctelen férget.Mindegyiknek jobb hazudni,mint őszinték lenni sajnos.

Ha megbánta és tanult belőle akkor lehet,hogy nem fogja még egyszer megtenni.De innentől kezdve a bizalomnak annyi.Tudom,mert én is ebben vagyok.

2013. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gábor45 válasza:
Nem akar téged otthagyni de valami nem kerek otthon...Szerintem először is az a kérdés van e oka megcsalni téged?Te mindent megteszel azért hogy ne kelljen más lánynál keresnie amit otthon nem kap meg?ezek nagyon fontos kérdések...bár tudom a nők ilyenkor felháborodnak.De ezt nem bántásként írom.Tegyél meg mindent ne kelljen máshoz fordulnia mert mindennek az a kezdete..
2013. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!