Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátanál annak az emberne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanál annak az embernek, aki azt mondta egyszer neked egy hosszú párkapcsolat végén, hogy azért akar elhagyni, mert másokat akar kipróbálni, de ha ez megtörtént, visszamenne hozzád?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 09:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a-a
2011. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem vagyok az a fajta akit csak akkor használnak amikor nincs jobb. Legyen benned egy kis büszkeség mert ez megalázó rád nézve.
2011. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez jo. Szakadok. Amugy en igen,megbocsajtanek neki. Sot,felajanlanam neki hogy csinaljuk harmasba.Szerintem enyhen szolva meglepodne,es nem lenne olyan nagy a szaja. Mondjuk ha 15 evesek vagytok nyilvan nem fogsz belemenni mert meg eleg naiv vagy. De tuti hogy az eletbe nem fog elhagyni...a ferfiak imadjak az ilyen noket.
2011. aug. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Megbocsátani persze. Az fontos, különben mindig ott fog munkálni a tüske bennem.

De vissza nem fogadnám.

A két dolog pedig alapvetően különbözik. Mert úgy is megbocsáthatsz, hogy nem fogadod vissza, és úgy is visszafogadhatod, hogy nem bocsátasz meg.

2011. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Itt most a megbocsátás alatt a kapcsolat folytatását érted? Mert nem mindegy.
2011. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nem fogadnám vissza!
2011. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne akkor nem akarna másokat kipróbálni, ezzel tehát azt mondja nem szeret, így mehet ahova akar, engem nem érdekel többé.
2011. aug. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Megbocsátanék, de vissza nem fogadnám.
2011. aug. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hogyne, ha őt sem zavarja, hogy időközben engem is kipróbáltak néhányan =))
2011. aug. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem adnek neki ujabb eselyt.
2011. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!