Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám miért nem hiszi el...

Anyukám miért nem hiszi el hogy én igenis éhes vagyok?

Figyelt kérdés
Régebben nem ettem olyan nagyon sokat.De mostanában eléggé jól megjött az étvágyam és sokkal többet eszem.De anyukám nem hiszi el hogy éhes vagyok! Múltkor reggelire bacont ettem és még akartam enni és kérdeztem,hogy anyutól,hogy van-e még.Erre anyu mondta,hogy van de nem akarja megcsinálni.És mondtam,hogy akkor majd megcsinálom magamnak.Anyám meg elkezdett ott a konyhában kiabálni velem,hogy amúgy sem vagyok éhes akkor miért dobja ki a kaját.És egész délelőtt azzal nyaggatott,hogy valljam már be neki,hogy csak azért veszekedtem vele,hogy jól kikészítsem.És mondtam,hogy nem mert én igenis éhes voltam.És amíg ezt hallotta addig ezzel zaklatott egész délelőtt.Meg rak úgy 1 zsemlét tízóraira és a mondtam neki,hogy anyu legközelebb rakj még egy zsömlét. És megint elkezdett kiabálni velem,hogy minek ha amúgy is visszahoznám. De nem. És nem képes felfogni,hogy én éhes vagyok és nem őt akarom kíntatni

2013. márc. 29. 21:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%

Anyagilag rendben vagytok?

Megmagyarázná, hogy véletlenül sem akarja, hogy pazarolj.

2013. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A baconre nem tudok mit mondani, viszont a tízóraira igen. Ha anyukád keveset csomagol, és nem hiszi el, hogy igenis éhes vagy, akkor csináld meg magadnak a tízórait, és rakjál annyit, amennyit meg is eszel. Vagy beszélj róla anyukáddal. Kérdezd meg tőle, hogy miért nem hisz neked. Talán adtál rá valami okot?

Vagy valahogy bizonyítsd be neki, hogy nem hazudsz, és nem akarod kiidegelni. Egyébként, ha a tízórait haza is viszed, attól még később otthon megeheted, és ugyanez vonatkozik a reggelire. Én is sokszor hozom haza a tízóraimat, de uzsonnára mindig megszoktam enni. 16/L

2013. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Anyagilag rendben vagyunk.
2013. márc. 29. 21:30
 4/17 anonim ***** válasza:
16%
kíntatni :D
2013. márc. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, hogy nem bírsz magadnak kaját rakni? 7?

Na látod, szépen pakolsz magadnak, amíg nem fosztod ki a hűtőt, senkinek semmi beleszólása abba, hogy mennyit eszel.

2013. márc. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%
Én ilyen kérdéseknél teszem fel magamban a kérdést, hogy hol van ilyenkor az apud. Vagy aki még ott él veletek (jobbik esetben).
2013. márc. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
22%

Kedves utolsó.

Én pedig azon gondolkodom,milyen szó az hogy apud?

2013. márc. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Apukám külföldön dolgozik és 2 hónaponta jön haza
2013. márc. 30. 12:39
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom eddig többször előfordult, hogy ott hagytad az ételt, ezért készít édesanyád annyit, amennyit. Mondd el neki, hogy növésben vagy és bizony megnőtt az étvágyad. Így, kedvesen, kerek perec! További jó étvágyakat:-))))!
2013. márc. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
:-) köszi szépen az eddigi válaszokat!
2013. márc. 30. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!