Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Állandóan éhes vagyok és már...

Állandóan éhes vagyok és már híztam kb.7 kg-t. :/Hogy tudnám leadni? 13 éves vagyok és anyukám szerintem nem engedne "fogyókúrázni" Szeretném leadni mert 64kg-osan nem szép az élet. Szeretnék 50 lenni.

Figyelt kérdés
hogyan lehetnék annyi? van valaki aki segítene összeállítani valamilyen étrendet? FONTOS!
2011. dec. 5. 20:02
 1/9 anonim válasza:
hány cm vagy? és hányéves vagy ?? Ha írsz privit akkor én tudok neked segíteni. én is fogyózok.. és nekem elég gyorsan sikerül fogynom.
2011. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az élet mindenhogy szép, ezt soha ne feledd el!


Hogy anyud nem enged fogyózni az rendjén van, viszont azt megbeszélheted vele, hogy olyan ételeket főzzön, amik segítik a szervezeted optimális testsúlyra való beállását. Nincs az az anyuka, aki ezt ne tenné meg. ÉN legalábbis így látom.

2011. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
én 173 cm vagyok,most vagyok 60 kg,legszívesebben öngyilkos lennék,52,2 kgről mentem fel ennyire...már nem bírok a tükörbe nézni,undorodom magamtól és ugyan két hete súlyt tartok,mert másfél órákat szobabciklizem,d eminden lelkigondom miatt az evésbe menekülök és ebből nem tudok kiszakadni...komolyan undorodom magamtól.rémes...fogyózzunk együtt(ha van kedved)!Én már leadtam 26 kgt,és megírhatnánk egymásnak mikor mit eszünk,és segíthetnénk lelkiekben...én most vagyok 15/L
2011. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor nekem már rég meg kellett volna halnom....:) Szerintem neked is mint a legtöbb tininek önértékelési gondjaid vannak...Úgy elküldenélek benneteket olyan helyre, ahol a látványtól megjönne az eszetek és rájönnétek, hogy a legjobb lenne számotokra egy pszichológus soronkívüli rendelése...
2011. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én jártam/járok/járni is fogok még egy darabig pszichiáterhez...nagyon összejött minden az életemben,nyáron lehet,hogy tényleg kicsit túlzásba vittem,bár még 52 kgsan is normál alkatúnak láttam magam,most kifejezetten dagadtnak.már öt anorexiás filmet néztem és semmi se segít...de ez van:)majd fogyozóm szépen ahogy csak tudok:)
2011. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem jók az anorexiás filmek.

a szerb filmmel kell alapozni, aztán lefekvés előtt puruttya extrém. akinek ezektől sem megy el a kedve a haláltól és az oda vezető viselkedés és életmód formáktól, az részemről menthetetlen, bár én nem vagyok pszichomókus.

Aczél.


de tényleg, gyerekek, ti kezdjetek valamit magatokkal, mert ez a lelki gondjaim vannak, ezért kövér vagyok ezért lelki gondjaim vannak kör nem jó. se nektek, kívülről meg szánalmas kicsit, mert a problémák ott kezdődnek hogy 1.) betegség, 2.) munkanélküliség, az olyan egyéb dolgokat mint háború vagy éhezés nem írom, mert úgy sem tudnátok átérezni..

2011. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem ezt a sportal a legjobb elérni... Én is 13 éves vagyok, nagyon sokat nassoltam és nyáron egy 7 napos nyaraláson 3 kilót is híztam. Kb. 1 hete elkezdtem tornázni, és ugyanannyit nassoltam mint eddig DE így is fogytam fél kilót...ez nem sok de ha nem nassoltam volna akkor legalább 2 kilót leadtam volna és az 1 hét alatt pont elég lett volna...Tehát ha sportolnál (legalábbb napi 1 órát) és nem ennél nasit akkor sztem 2-3 hónap alatt le tudnád adni.
2011. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez igen szép írás egy 13 évestől! újra vissza kellett olvasnom, hogy tényleg ezt a kort írtad-e. meglepő, de igen :) örülök.
2011. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"64kg-osan nem szép az élet" => Attól függ, honnan nézzük.

Nekem a 80 kg-os súlyom után azért elég szép az élet 64 kilósan...

50 szeretnél lenni?

Nem hiszem, hogy kg-t kéne kitűznöd magad elé, mert nem ez számít, hanem hogy amit a tükörben látsz, azzal ki legyél békülve. Ezt meg nem lehet számokban mérni.

2011. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!