Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az anyukám nem...

Mit tegyek, ha az anyukám nem akar elengedni bulizni a barátnőmmel meg a barátnőm két nővérével akik már mind nagykorúak, és tudja h nem innék (ami igaz is)?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miféle buli, szórakozóhely, vagy házibuli? Szülők lesznek ott? Anyukád ismeri azokat, akikkel mennél? Helyileg hol lenne? Mikor mennél haza?


Kisit kevés így az infó!

2013. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban kevés az info... Te hány éves vagy? A többiek hány évesek? Hol lesz?
2013. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ismeri akikkel mennék, az aquaword-ben lesz a buli, egy 19 éves, 17 éves(ők a barátnőm nővérei) és két 14 éves(a barátnőm és én), és beengednek minket mivel lesz velünk felnőtt, meg mielőtt a buliba mennénk a barátnőmnél leszek, meg vissza is oda mennénk.
2013. márc. 29. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már ott buliban, és asszem én sem engednélek el...
2013. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen én sem engednélek el bulizni, max ha 16 lennél, akkor esetleg. 14 évesen még nincs helyed szórakozóhelyen, mondjuk 16 évesen sem (diszkóban).
2013. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem engednélek el 14 évesen. Minimum a 16, de a legjobb lenne, ha a diszkóktól eleve óvakodnál...
2013. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az tény hogy túl fiatal vagy. Nem kell hogy te igyál, ha olyan korbe kerulsz ahol ez elengedhetetlen, addig fognak nyaggatni vele míg le nem húzod a piát.

De ha már te ennyire érzed hogy érett vagy egy bulihoz (komolyabb a gondolkodásod, mint egy átlagos 14 évesnek) akkor igérgess anyukádnak. Mondjuk én mindigyazt mondom neki hogy nyugodtan hívjon hogy jól vagyok-e,akkor hív fel amikor csak akar, ha kell minden órában hazacsorgok, az alkohol szóba sem kerulhet, és végul: ha csalódna bennem tobbet soha nem megyek olyan helyre bulizni, ahol o nem látna szivesen. Sot az utóbbi kiruccanásomnál azt is mondtam hogy ha gondolja nyugodtan jojjon velem, de o fogja kellemetlenul érzeni magát annyit fiatal kozott.

2014. febr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!