Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családban nálatok milyen...

A családban nálatok milyen konfliktusok vannak, vagy milyen bajok, ami miatt utáltok mindent és majdnem sírnátok?

Figyelt kérdés
Nem hitel, vagy ilyen problémára gondolok, hanem pl. egy anyára, aki le se sz@r, ittas apa, vagy állandó osztás a másikra.
2013. márc. 30. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem majdnem, en szoktam is.



Nagyon elcseszetten neveltek minket akaratlanul a szuleim.

Nem vertek,mmegvettek mindent, amit az anyagi lehetosegeik engedtek, segiteni akartak nagyon szeretnek minket.

Megis sikerult "nem eletrevalo felnotteket" nevelniuk.

En meg kikupalodtam valamelyest, de sok eroveszitesembe kerul. Legyoznom a kishitusegemet es onbizalom hianyomat.

Tesom otthon el meg, es o sokkal rosszabbul jart, mert mas szemelyiseg mint en. A szuleim mar tudjak,hogy nagyon elrontottak dolgokat, meg is beszeltuk, nem haragszom rajuk emiatt, de amiatt igen, hogy meg mindig nem tesznek semmit , hogy a tesomon tudjanak valtoztatni, pedig sok tanacsot adtam, foleg, hogy kerjenek kulso segitseget, (csaladterapia, es pszichologus ) akkor megy a bologatas, aztan nem tortenik semmi. Es en nem csak majdnem, hanem szoktam is emiatt bogni, es veszekedni otthon veluk..stb...stb a tehetetlenseg miatt, mert en ezen mar nem tudok valaszoni, mert nem elek otthon , 2 havonta latom mi van es hogy ha valtozas van az sepozitiv..

Tehat igen szoktam utalni az egesz helyzetet.



26/n

2013. márc. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!