Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az anyám megőrült?

Mit tegyek ha az anyám megőrült?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött, hogy én lap-topozam de már 2 napja nem mentem ki a levegőre... és bjött a szobámba, hogy mennyek ki én meg mondtam, hogy most nem érek rá, aztán elkezdett velem őrjöngeni, megfogta a nyakamat azon a ponton ahol a legjobban fájt és megfenyegetett, hogy eladja a 300K forintos lap-top-ot. És a fejemhez vágta, hogy milyen ócska kölyök vagyok és, hogy más gyereke mennyivel "jobb" és azzal is megfenyegetett, hogy pszichiátriába küld, és már ott tartok, hogy írok egy emailt apámnak, hogy menekítsen el innen (Londonban lakik). És már annyira fáj a nyakam meg minden, és egyszerűen nem tudom mit tegyek, olyan jó mikor nincs itthon és már alig bírok itt megmaradni, és szinte már az élettől is elment a kedvem, így is elég depis voltam mert az 1. félévben más suliba mentem és finoman szólva akkor a poklot jártam meg.... 1x megvágtam magamat (direkt) folyton sírtam meg minden de most már visszahoztak a régi suliba ahol jobb... de mit kezdjek az anyámmal?? fogalmam sincs, hogy mit tegyek

2013. márc. 30. 16:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

szerintem meg azon gondolkozz el hogy anyád miért jutott ide ahova jutott,miért csinalta ezt veled,gondolom a net elött ülsz éjjel nappal,nem csodálom h anyád kiakadt.

gondolom tele van problémakkal,és még nem h segitenel neki valamiben,csak ráteszel egy lapattal.

2013. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%

Végül is anyádnak igaza van. A net előtt ülsz egész nap, csak neked nem tűnik fel. Ahogy az sem hogy esetleg a nyakad is azért fáj mert ott görnyedsz a képernyő előtt..

Valami oka csak volt hogy anyád így kibukott..

2013. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

túl sok problémája nincs:

-van egy pasia akit szeret (ausztriában de most fog hazajönni)

- itt van a nagyim aki mindent megcsinál helyette (főzés, takarítás stb.)

- jó munkája van, jól keres

- rengeteg jó cucca van

- nincs anyagi gondunk (mostmár)

2013. márc. 30. 17:09
 4/21 A kérdező kommentje:
*szereti
2013. márc. 30. 17:10
 5/21 A kérdező kommentje:
am a nyakam csak akkor kezdett fájni mikor megszorította
2013. márc. 30. 17:11
 6/21 anonim ***** válasza:
14%

Bármi oka is volt ra, erre nem volt joga , hogy bantalmazzon!

Mond el apadnak es próbálj meg apadhoz költözni.

Beszelj a gyamhivatalba valakivel, kerj segitseget van anonim tanacsadas is, ahol szakember segit, könyörgöm ilyen gonddal ne a GYK re irj, ahol tizen es huszonevesek foghegyröl , es total hozza nem ertöen, lekezelik a problemadat, ami súlyos, ha bántalmazottfizikailag!

Kérj segitseget

2013. márc. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Veled van gondja, te nagyon okos!


Van egy fia/lánya, aki naphosszat a gép előtt görnyed, ahelyett hogy valami értelmeset művelne. Mozogna, levegőzne... egészséges maradna.

2013. márc. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 csacsi2 ***** válasza:

Leírtad miben hibás anyád. azt nem, hogy szerinted te miben hibáztál! Lehet oka van a kirohanásainak, amit rosszul kezel. A fenyegetéseket ne vedd komolyan ez csak annyit jelent, hogy nem hallgatsz rá és nem tud mit kezdeni a helyzettel. Míg be nem töltöd a 18-at nem tudsz mit tenni ezzel, de elgondolkodtál már azon , hogy utána mi lesz? Min fogsz változtatni? Ha úgy véled elköltözöl az talán megoldás, de ne feledd, hogy a mai világban mindennek súlyos ára van. Ha belekerülsz az "örvénybe" nem fogsz tudni kijönni belőle!

A haragtartás nem megoldás, még ha nem is értitek meg egymást! Talán ki van idegilea az anyád és ha jól gondolom ezen nem sokat segítesz! Édesapáddal ha tudsz beszélni, akkor tedd meg, beszélj vele, költözz hozzá! Ha nem lehet akkor fogadd el a sorsod, szüleid sem jóindulatból, hanem gondolom a pénzért való hajszába teszik amit tesznek! Nem könnyű a megélhetés és ez sok feszültséget szül. A testi bántalmazás büntetendő, az iskolában hivatalból eljárnak, ha gondolod, de NE hamarkodd el. Egyenes út az intézet felé és hidd el ott sokkal rosszabb sorsokkal találkozol, amik mellett a jelenlegi életed királyság!

A te döntésed mit teszel csak lásd előre, minden cselekedetednek lesznek következményei!

Fogadd el az életed vannak rosszabb sorsok is! Ha jobbat akarsz lehet rosszabb lesz! Szálj le kicsit a gépről, menj el otthonról sportolj ez mindenkinek jobb lesz!

2013. márc. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"de már 2 napja nem mentem ki a levegőre..."


Tegnap még volt suli, hogy hogy nem mentél?

2013. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
lány vagyok és am tervezzük h. kiköltözünk londonba (én és az anyám) intézetbe nem megyek ._. és a "lelki segély szolgálatot" sem az én számomra találták ki, és az hogy ki van borulva? xd Istenem :D én talán nem voltam mikor gy jöttem haza a sulibol, hogy szivem szerint magamba szúrtam volna a kést? egyépként 2 nappal ezelött jöttem viza a táborbol (ami az isten háta mögött volt) nem, hogy még net, még telefon e :P
2013. márc. 30. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!