Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám megőrült, segítség?

Anyám megőrült, segítség?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Anyám megőrült! Nem ilyen szokásos tini-problémák miatt gondolom ezt(nem ilyen miatt, hogy nem enged bulizni vagy ilyesmi) De szerintem teljesen elborult az agya, amikor apám velünk lakott sok veszeedés, ordítozás volt, nagyon durva veszekedések minden nap. Én is teljesen kikészültem és mikor végre nagy nehezen elköltözött.Tlán emiatt lett ilyen mint most, alig telik el nap mikor nem ordítozik. Amikor nagyon igyekszem kedves lenni akkor is ordibálás lesz belőle. Most meg odáig fajult a helyzet, hogy lehúzza a dolgainkat a vécén(pedig nem bántottam meg erősen semmivel)és ásványvízet és egyéb italokat öntöget ki annyitól ha kicsit is kifogásolom amit mondott vagy tett. Most is beordibált hozzám valamit. És minden nap ez van. Nem tudom már mit tegyek és bocsi, hogy ilyen kérdést teszek fel, de mit tegyek? Próbáltam beszélni vele, de akkor is őrülnt módjára viselkedik. Szeretem őt, segítsetek, hogy mit tegyek!!!
2010. máj. 3. 20:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
próbálj meg vele higgadtan, felnőtt módjára beszélni. esetleg említsd meg neki, hogy látod mennyire megviselték az elmúlt évek, pihennie kéne. ha belemegy csináljatok egy közös programot, ahol nincs emlékezés!
2010. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

Valami felnőtt, esetleg ofő segíthet!

Szerintem mond el az ofődnek!

2010. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Családsegítőben van pszichológus ingyenes beszélj vele.
2010. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Sok közös programunk van, sok időt töltök vele. De utána vége. Újra veszekedés. És ritka az hogy úgy elmegyünk együtt valahova, hogy közben legalább egyszer ne kapná fel a vizet és mindenhol kínos helyzetbe hoz. Dobálja a táskát meg minden...
2010. máj. 3. 20:59
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Mindenképpen kérd egy felnőtt rokonotok segítségét.

Minél előbb, mert ez nem játék.


Nagyon sajnállak!

2010. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Sok közös programunk van, sok időt töltök vele. De utána vége. Újra veszekedés. És ritka az hogy úgy elmegyünk együtt valahova, hogy közben legalább egyszer ne kapná fel a vizet és mindenhol kínos helyzetbe hoz. Dobálja a táskát meg minden...
2010. máj. 3. 21:00
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Beszélj valakivel a családból, egy rokon, esetleg Anyukád barátnője, de kérd meg, hogy ne mondja, hogy szóltál. Az, hogy lehúzza meg kiönti, azt jelenti, hogy ártani akar, azt akarja, hogy Nektek is rossz legyen. Ezt semmiképpen ne fogadd el, minél előbb kérj segítséget. A szomszédok is hallják az ordítozását? Ők nem kérdeznek Téged? Tesód van?
2010. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy az előző üzit kétszer küldtem el. Tesóm sajnos nincs, talán úgy könnyebb lenn... A szomszédok is hallják a veszekedést, az egyik szomszédék nagyon pletykásak, nem vagyunk jóba. A másikok meg túl kedvesek, hogy bármit mondjanak...
2010. máj. 3. 21:04
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Anyukádnak orvosi segítségre van szüksége.
2010. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
60%

Sya. Az én anyám is pont ilyen örült az anyjától örökölte őt is egész életében terrorizálta és most engem ő.Mindennap azt akartam h váljanak el apámmal hogy soha ne lássan sokszor a halálát is kívántam(igen ilyen is volt)


Én próbáltam agresszívan és kedvesen megoldani a problémát de semmi se sikerült mígnem Konfirmációra(Reformátusoknál olyan mint a bérmákozás) kellett járnom és megismertem Isten és Jézust, hívő lettem.

Nah szóval a lényeg h mindennap imádkozom h legyünk boldogok(család) és szeressen és én is szeressem anyámat és már odáig jutottunk h kb. egy héten max 2szer veszekszünk és probálkozunk h jobb legyen és már magától is beismerte h milyen és haladunk a minta család forma felé igaz lassan de megy.

Szóval én csak Hitet és az imádkozást tudom ajánlani és minden megoldodik.

2010. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!