Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a felháborodásom?

Normális a felháborodásom?

Figyelt kérdés

Eljött hozzánk a barátnőm nyaralni vidékre. Mindketten huszonévesek vagyunk, és az volt az első találkozásunk. De amint megérkezett, anyám rászállt. Folyton beszélt hozzá, én meg kuporogtam az ágyon, és szinte szóhoz sem jutottam. Az első nap estéjén szóvá tettem ezt neki, megharagudott rám, és békén hagyott minket kb. egy órára, utána minden kezdődött elölről. Folyton velünk lógott, az alváson kívül alig töltöttünk kettesben 1-2 órát (egy hét leforgása alatt). Egyik nap elutaztunk "városnézésre", és végre egyedül lehettünk, mert nem fizettem anyámnak a beutazást, ő meg nem tudott eljönni, mert drága a jegy. Persze ezt szóvá is tette nekem, de már napok óta nem voltunk egyedül a barátnőmmel, és kellett az a 10-12 óra. Amikor elment a barátnőm, anyám persze azt mondta, hogy ha ő nem lett volna, nem tudja, mit csináltam volna. Nem akartam a képébe vágni, hogy talán levegőhöz jutottam volna és beszélgethettem volna a barátnőmmel kettesben, amit csak éjszaka tudtunk megtenni, elalvás előtt.

Ha hozzá jöttek, az volt a minimum, hogy egyedül hagytam a barátnőivel, pedig szerettek engem és szívesen voltak velem, én miért nem kaphattam ezt meg tőle? Ja, amúgy minden az én kontómra ment, szóval anyámnak nem kellett fizetnie semmit, kaja, jegyek, mindent magamra vállaltam, még neki is én vásároltam be.



#barátnő #zavarkodás
2013. márc. 31. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem Évi az anyukád neve?

Én is ismerek egy ilyen nőt. Miatta nem tudtam összejönni a fiával.

Nincsen saját szobád, ahova be tudtok zárkózni?

2013. márc. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem Évi. De van saját szobám, ott voltunk bent egész nap, ő pedig bejött, leült a fotelbe és velünk volt, míg le nem feküdtünk aludni. Ha ettünk, velünk evett, ha sétálni mentünk, jött velünk, vagy elment vele ő, én meg otthon maradhattam duzzogni.

És az a legszebb benne, hogy ő ezt fel se vette. Mielőtt eljött a barátnőm, azt mondta, itthon se lesz, de mikor eljött, le se szállt rólunk. Mintha az árnyékom lett volna. És elkezdett kiröhögni a barátnőm előtt, hogy féltékeny vagyok rá.

2013. márc. 31. 15:54
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Bakker, mér nem zárod az ajtót????!!! :D
2013. márc. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Még valami: lehet, emiatt bukod a csajt. Ő mégsem szólhat rá az anyukádra, neked kellett volna ezt elintézni.
2013. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mikor első nap összevesztem vele emiatt, bezártam (direkt megcsináltattam), de ki kellett jönnünk enni és fürödni, és akkor megint bejött. Mikor meg elment a barátnőm csak azt fújta hogy mennyire megbántottam, mikor kiutasítottam a szobámból az első nap, meg a többi... De utána fel se vette.

Amúgy meg megtette volna, hogy betöri az ajtót mérgében, ha kizárom. Fenyegetőzött ezzel máskor is, amikor kizártam a szobámból, mert nyugit akartam.

2013. márc. 31. 16:09
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Kérj orvosi tanácsot, mert ez nem egészséges viselkedés....
2013. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem nincs más választásod, mint kerek-perec a szemébe mondani, mert ez így nem mehet... Biztos meg fogja érteni :)
2013. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bármit mondok a szemébe, max. megsértődik, és ennyi. Mondtam neki, hogy változhatna, de azt mondta, túl öreg ő már ehhez. Pedig változni sohasem késő, de ő makacs és a többi és a többi.
2013. ápr. 2. 00:27
 9/9 RaZeR1912 válasza:

Ez most komoly?

anyám ilyen lett volna már rég takarodtam volna otthonról a fene se kíváncsi ha nem tud értem megváltozni akkor nem kell hogy az anyám legyen...És igencsak normális a felháborodásod mintha anyád depresziós lenne rád töri az ajtot? Komolyan vidd el orvoshoz anyádat és semmihez nem létezik az hogy öreg :)

2013. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!