Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a felháborodásom? 3 hét...

Jogos a felháborodásom? 3 hét nyaralás?

Figyelt kérdés
Sógornőm a hónap elején feljött egyik rokonához segíteni a költözésben. Elméletileg 4 napra jött hozzá. Végül nálunk aludt a 4 nap alatt is, azóta pedig folyamatosan nálunk van, meg sem kérdezte, itt maradhat-e. Tehát már 3 hete itt van nálunk és kezd kicsit sok lenni nekem.
2012. júl. 24. 10:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem küldöd el?Öcsém,ennyi tehetetlen embert...
2012. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Férjem dolga lenne elküldeni, hiszen az ő testvére, de szerinte nincs abban semmi, hogy itt van nálunk.
2012. júl. 24. 10:27
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Pofátlanságnak is van határa, már ne haragudj...

nyugodtan mondd meg neki hogy 4 napról volt szó, és ez a te házad. Biztos fel fog csattanni, de neked lesz igazad:)

2012. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
HÁt zavard el... Ne legyél már ennyire tutyimutyi.
2012. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Különösen, ha a kaja-költségbe eddig "elfelejtett" beszállni, mindenképp szóvá tenném.
2012. júl. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjed dolga, akkor a tiéd is. Ha őt nem zavarja, de téged igen, akkor te közöld vele, hogy hazamehetne már. Én sem értem mit kell ezzel bajlódni. Ha nem tetszik neki hogy megmondod, akkor közöld vele hogy legközelebb te költözöl be hozzá hetekre ingyenélőnek.
2012. júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan küld el és nem csak a férjed dolga hanem te is megteheted de legjobb az lenne ha a férjeddel együtt mondanátok finoman hogy most már el kéne mennie mert kettesben akartok lenni . Ez amit csinál őszintén mondva nagy pofátlanság és nem érdekelne ha megsértődik de én biztos elküldtem volna a 2. hét után . De egyébként mit mond hogy miért van ott nálatok eddig ?
2012. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%
Ha a férjedet nem zavarja, akkor már miért lenne az ő dolga elküldeni?
2012. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
20%
Nem értem, miért zavar? A férjed testvére, én utálnám, ha a párom áskálódna a tesóm ellen.
2012. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
98%
9-es akkor hozzátok költözök 3 hétre és tartsatok el . Mit szólsz hozzá ? Nem azzal van a baja hogy ott van pár napot vagy egy hetet hanem majdnem már 1 hónapja ott van és gondolom nem szál be a kajába vagy másba .
2012. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!