Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te megengednéd a 15 éves...

Te megengednéd a 15 éves lányodnak az ajak piercinget? Ha nem miért nem? Megunja, kiveszi és be nő.

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%

azért ott marad egy heg. nem gyógyul be maradéktalanul.

attól függ, hogy milyet szeretne. de inkább a fülébe engedném.

2013. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem engedném meg. 15 évesen főleg nem...

Találja meg más módját a lázadásnak, a feltűnésnek...

A párom is egyetértene ezzel, mármint azzal, hogy szó se róla.


Nem vagyok se konzervatív, se öreg, de akkor sem.


23-L

2013. márc. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
15 évesen minek? Ráadásul ott, ahol az összes tanár látja...
2013. márc. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem,mert mi van ha nem únja meg.mellesleg irritál,rossz a fogínynek.Inkább három lukat a fülébe.
2013. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem, a válasz egyszerű mért mert szerintem hülyén néz ki.

Akkor már inkább a fülébe.

2013. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem is ajánlj neki kompromisszumot. fülbe mehet, akár több helyre is, de a száj és az orr undorító szerintem, és nem is tűnik higiénikusnak.
2013. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Ameddig iskolába jársz, ne kísérletezz vele, mert tesin kiszedetik úgyis (én állami suliba jártam, ahol elég lazán vették a dolgokat, de a piercinget és az ékszert tesin le kellett venni, a tanárnő mindig ellenőrizte is), és ezt elég cinkes megoldani úgy, hogy x ideig nem veheted ki belövetés után.


Egyébként szerintem aj ajakpiercing könnyen kelt közönséges, r*bancos hatást.

2013. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem látom semmiféle funkcióját az ilyeneknek azonkívül, hogy feltűnősködni próbál velük az ember. Szóval nem.
2013. ápr. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Hát inkább több fülbevaló egymás mellett nekem az még tetszik is ha egy lánynak több van. 15/F
2013. ápr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Én megengedném, számomra semmi kivetnivaló nincs benne. Jobb, mint egy tetoválás, mert nem örökre szól. Megunja, tényleg kiveszi. Ha meg nagyon akarja, 16 éves kora után szülői beleegyezés nélkül is meg tudja csinálni, mert a piercernek nem kell róla papír.

Amúgy ha szilikon, és nem fém a piercing, nem roncsolja a fogakat, és a suliba ki lehet cserélni átlátszóra, vagy a golyót a legkisebbre, és kevésbé feltűnő... Náluk egy csomó diáknak van, és senkit nem ítélnek el, senkire nem néznek máshogy emiatt a tanárok.

2013. ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!