Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nem engedi hogy úgy...

Anyám nem engedi hogy úgy öltözködjek ahogy akarok a barátja előtt az őrületbe kerget vele miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
cicanadrágot nem vehetek fel (azt mondja ő se mászkál meztelenül a barátom előtt..de ez egy CICANADRÁG könyörgöm..)amikor itt van rövidnadrág az pedig teljesen kizárt.olyan egyberuhát se aminek az alja majdnem bokáig érő NADRÁGOS felül pedig pánt nélküli..buli előtt tettem fel műszempillát megkérdeztem szerinte jó e erre a válasza nem.nem szeretem a műnőket.de ezt csak akkor csinálja amikor itt a barátja..gondolkodtam már hogy féltékenység talán de a SAJÁT LÁNYÁRA?holott ő se csúnya nő én ezt nem értem..
2013. márc. 31. 18:12
1 2
 1/14 anonim válasza:
6%
Mért csinálja ezt? Mert szeret Téged és csak a legjobbat akarja Neked...
2013. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
a kettőnek mi köze egymáshoz?elmúltam már 18 szóval nem egy 15éves plázap*csa vagyok sose öltözködök k*rvásan mindig ízlésesen ebbe mit akar jót?
2013. márc. 31. 18:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát sanszos, hogy amellett, hogy félt, attól is tart, hogy a barátjának is tetszeni fogsz és féltékeny :D Szép dolog mondhatom :D
2013. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ebben lehet valami

nézd minden nő és férfi más, a szülők is

nekem ilyen nem jutna eszembe, de több, mint valószínű azért csinálja N

2013. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
32%
Ha 18 éves vagy akkor már nem kötelességed szót fogadni az anyukádnak! Szóval sztem van abban vmi hogy nem akarja hogy egy csinos fiatal lány a pasija elött mászkáljon... igen, kicsit féltékeny! de mondjuk mégis csak a lánya vagy..beszélj vele ha nincs ott a pasija!
2013. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
36%
Már bocs, de ha 18 múltál, nem pedig 15 éves plázap*csa vagy, akkor ezt egyedül is meg kéne tudnod oldani..((:
2013. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de könyörgöm a saját anyámról van szó...ő tudja a világon a legjobban hogy még egy vadidegenre se mozdulnék rá ha tudom hogy van barátnője nálam ez teljesen tabu..ha ő felöltözik csinosan mert megy valahova ha itt a barátom ha nincs bejön megkérdezni szerintem hogy néz ki mindig őszinte vagyok vele ha jól néz ki akkor megmondom neki anya nagyon jól nézel ki szerintem ha meg valami nem tetszik megmondom hogy ezt ne így szerintem.eszembe nem jutna soha féltékenynek lennem rá.ő meg folyamatosan csak leszól mikor itt a barátja...amúgy sose csinálja ezt ezért kétlem a féltést..és tényleg néha anynira bántó amikor azt mondja k*rvásan nézek ki pedig soha nem öltözök úgy!
2013. márc. 31. 18:21
 8/14 A kérdező kommentje:
igazából kínosan érzem magam amikor ilyeneket mondd vagy megkéri buta ürügyekkel hogy öltözzek át inkább megcsinálom..kedves 7es vagy hányas aki azt írta egyedül is meg kéne tudnom oldani csak úgy mondom hogy ennyi erővel minek van ez az oldal?:) ez a kategória 18évesn felülieknek szól szóval kb akkor senki ne írjon ide?amúgy is ha a kérdésre nem tudsz válaszolni ne írj már ide:) valószínű ha nem lenne ez az egész tök kínos nekem akkor megoldanám egyedül:)
2013. márc. 31. 18:24
 9/14 anonim válasza:
akkor vegyél fel garbót és bőfarmert, gondolom azzal nincs baja. Aztán majd a buliban a mosdóban átöltözöl, mikor nem látja. De örökre nyilván nem mehet ez így..
2013. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Baccardi01 válasza:
58%
Szerintem egyértelmű, hogy édesanyád féltékeny, ami beteges dolog.
2013. márc. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!