Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kiszoktunk járni a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszoktunk járni a barátnőmmel nézni ahogy a fiúk fociznak, általában mi is beállunk labdázni. Tetszik is onnan egy fiú. Inkább sportosan, vagy igazán csajosan öltözzek? Tetszeni akarok neki. Fiúk szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha edzés közben odajönne egy csaj hozzám magassarkúban meg miniszoknyában hogy focizni akar, tuti lerugdalnám a pályáról. Szerintem inkább sportosan öltözz, csajosan lát máskor is. De mondjuk ha nem komolyabban játszik, hanem csak egy héten egyszer kimennek a haverokkal a rétre, akkor annyira nem számít, de én még akkor is a sportos öltözéket preferálnám.
2012. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
remélem nem Daninak hivjàk, mert o az enyém és focizik :D
2012. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem nem úgy hívják xD :D:D És köszönöm az elsőnek! :)
2012. aug. 25. 13:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha csak nézed őket, akkor csajosan, ha be akarsz állni, sportosan ;)
2012. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen öltözetben hozzám odajönne egy csaj focizás közben,na az letaglózna;)

[link]

2012. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak tudod nekem nem ilyen az alakom, de mindegy azért kössz!!!! :D:D:D:D
2012. aug. 25. 14:14
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Küldj képet,utána többet tudok mondani :D
2012. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De amúgy nem a csajra értettem,csak magára arra szerkóra.Vagány mégis laza:)Képet várom:D
2012. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja értem, a kép ügyben meglátom mit tehetek, sztem holnap rakok fel :P
2012. aug. 25. 20:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Ok,majd írj rám
2012. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!