Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nevelőapám állandóan ver,...

A nevelőapám állandóan ver, mit tegyek? (Részletek lenn)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Amint említettem, a családi ügyeim nem mennek valami fényesen.... A nevelőapámmal kb. 7 és fél éve élek együtt, de a kapcsolatom vele az első három évben teljesen rendben bent.. Aztán teljesen megváltozott minden, amikor a nálam jóval idősebb fiai hozzánk költöztek, édesanyám ezt eltűrte,mert nagyon kedves, és csendes ember, akinek a türelme határtalan, de ezzel visszaél élettársa...A költözéskor teljesen rendben ment minden, és ez az állapot két évig tartott.. Ekkor történt az, amikor a feje tetejére állt minden, anyagilag padlóra kerültünk, a nevelőapám édesanyja meghalt, és ez miatt kezdett el inni.. Lassan elszabadultak az indulatok, és a végén a kedves emberből egy ittas, kegyetlen férfi lett.. Mindenért engem okolt, édesanyám meg már két és fél éve nézi, ahogy ver engem, de a fiaival semmi baja, csak én tehetek szerinte mindenről, és évek óta tűrtem, de nem bírom már tovább, illedelmes, kedves vagyok vele, köszönök neki, megteszem amit mond, a szín jeles átlagot is tartom, nyárimunkát végzek... Szerintetek mi baja velem? Nem merek édesapámhoz menni, ugyan a szüleim rég elváltak már, de akkor is apámra számíthatok, a nagyszüleim mind élnek még, keresztszüleim, nagybátyám is szívesen befogadna, de nem merek elmenni anya miatt, hátha bántaná a mostohaapám, de inkább szenvedek, csak a jó anyámat ne bántsa, de nem merem itt hagyni egyszerűen, vagy viszem magammal albérletbe, szerintetek mit tegyek? Nagyon félek, hogy édesanyámnak baja esik... 17 éves vagyok, és lány, a válaszotokat nagyon köszönöm :)

2013. márc. 31. 22:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

a feszultseget! Mivan aranyból van neki, azert tur anyad mindent?

Szegyellje meg magat anyukad, egy állatba több felelösseg van!

Megerdemli a legrosszabbat!

Szoval amig teged ver, addig megussza a többi, te vagy a fekete barany, köktözz el es hatra se nezz!!

2013. ápr. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Es ne rontsd el az eletedet anyukad felresikerult házassága es nemi elete miatt!

Anyukad erted felelös, nem te erte, ha ezt nem fogja fel fordulj gyamugyhöz, anonim tanacsadas es segitseg is van!

2013. ápr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha a helyedben lennék, valószínűleg ugyanúgy tennék(vagy nem tennék jelen esetben), mint te.

Viszont kívülállóként biztos elhúznék onnan, ha van hova, muter meg igya a levét a teszetoszaságának meg a saját hülyeségének...

Akárki akármit mond, az ilyen nők megérdemlik a sorsukat.

2013. ápr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, nagyon sokat segítettetek :)
2013. ápr. 1. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!