Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Testvérem állandóan...

Segítség! Testvérem állandóan nekem támad ha neki valami nem tetszik, most is megvert, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Az a baj szüleim pénzelték hogy küzdősportokra járjon, így semmit sem tudok ellene tenni, még védekezni sem;(
2013. ápr. 1. 13:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
96%
Mond meg neki, ha még egyszer bánt, szólsz a szüleidnek és tedd is meg. Okkal és ok nélkül se emeljen rád kezet!
2013. ápr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
68%
Gyámhivatal. Rendet raknak a szuleid fejebe ne felj, es altaluk a testvéredében
2013. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
32%

Ja, gyamhivatal gyerekek verekedese miatt....

Tudjak a szuleid, hogy megvert? Veluk kellene beszelni. hany evesek vagytok?

2013. ápr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
96%
Fenyegetsd meg hogy ráhívod a rendőrséget, és tedd is meg.
2013. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
76%

Igen, gyámhivatal.

Ha a szulök turik, hogy egyik gyerekuk testileg, es / vagy lelkileg bantalmazza a masik gyerekuket, es nem lépnek közbe, ott kivel van a baj???

A szulökkel , ök felelösek elsösorban a kialakult helyzetert es ök kell helyrehozzak. Sajat otthonaban mindenkinek joga van biztonsagba erezni magat

2013. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
8%

Hallo, rendorseg? A testverem megvert

Hany eves vagy?

10.

Es a testvered?

12

Ja.....

2013. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:

18 év felettiek vagyunk.

Szüleim őt pártolják, és ha rendőrséget hívnék mindenki mellette állna:S:S

Kiskorunk óta állandóan konfliktus van, de ő elkezdett azért járni küzdősportra hogy fölénye legyen és megverhessen ha neki úgy tetszik:((((

2013. ápr. 1. 13:28
 8/63 anonim ***** válasza:
60%
Akkor koltozz el, ez igy nem normalis. Azt hittem gyerekekrol van szo. vagy iratkozz be te is kuzdosportra
2013. ápr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:

Most pedig hallgathatom hogy mindenki engem támad, meg én milyen sz@r vagyok:SSS

Persze én csak fogjam be és tűrjek el mindent hogy ne bántson.

2013. ápr. 1. 13:32
 10/63 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok.

Az baj hogy ő direkt úgy verekszik hogy ne legyen látható nyoma, ezt nagyon megtanulta. A hajamat tépi és veri a fejemet a földhöz, csavarja a kezem, és különböző fogásokat csinál, de pont annyira hogy ne legyen bajom:S

Most is mindenki engem támad hogy bennem van a hiba...

2013. ápr. 1. 13:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!