Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám állandóan belémköt,...

Anyám állandóan belémköt, fejbevág, ütöget, ha valami olyat mondok, am neki nem tetszik. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok gyerek,hogy ezt eltűrjem!
2010. márc. 5. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Mond meg neki, nem vagy már ovis, hogy így bánjon veled. De csak viccesen! Na anya ez fáj, de tényleg, ilyet ne csinálj velem.
2010. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
írtad nem vagy már gyerek hogy eltűrd..ebben minden benne volt.Hát ne tűrj:D
2010. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát igen..elég vicces,mondjuk ő is csak így szorongatja a karom,viccesen belémrugdos,fejbecsap hátulról...szóval szánalmas....mondtam neki,csak nehogy egyszer visszakapja!
2010. márc. 5. 12:10
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem, akkor az anyudnak szadista hajlamai lehetnek. Szinte gyerekesen viselkedik. Mond meg neki akkor üssön egyet a falba helyetted, vagy rugjon bele az ajtófélfába,majd az neki fog úgy fájni, mint neked amikor belédrug.
2010. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
Az sem mindegy, hogy Te miket mondasz :)
2010. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
25%
Nem lehet, hogy egy kicsit idő az anyukád, és így próbálja kompenzálni az idősödés sokkját(van aki tragédiaként éli meg)?
2010. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
hány éves vagy?!
2010. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
fúh ez dúrva főleg,h tűröd.. nem tom hány éves vagy, de ha erről nem tud leállni én elköltözék albérletbe.
2010. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
az igazat szoktam mondani,főleg róla meg a dolgairól és ez neki nem tetszik!
2010. márc. 5. 13:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy ezt hagyja abba! Emlékeztesd rá, hogy nem vagy anyuci hülye kis gyereke! Gondolom ezt más előtt is meg-megteszi szokásból is. Magát is minősíti vele.
2010. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!