Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb megoldas?...

Mi lenne a legjobb megoldas? Anyam nem szeretne ha kulon kolteznek a baratommal. Nem kenne alberletet fizetni csak rezsi na meg magunkra, nem is lenne messze a hazunktol.

Figyelt kérdés

A baratom meg nem szeretne egyikunk szuleinel sem lakni azert, hogy aztan beleavatkozzanak a kapcsolatunkba vagy konflikusok generalodjanak koztunk miatuk. Anyamat jobb belatasra nem lehet birni mintha azt akarna, hogy elete vegeig vele maradjak azt majd ha o nem lesz akkor majd elbodogulok.

Mar kozel fel eve mind huzzom ezt a koltozos temat, mert szeretnem megprobalni az egyuttelest de ugyanakkor anyamat sem szeretnem magara hagyni. Baratom komolyabat szeretne annal, hogy delutanonkent talakozunk es utana mindenki megy haza. Halaszgattam de azert ot is meglehet erteni, adottak a korulmenyek is. Mit tanacsoltok, hogyan adagoljam be anyamnak anelkul, hogy sertodes es veszekedes legyen belole?



2013. ápr. 1. 14:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Hány éves vagy? Dolgoztok mindketten? Ezt a rezsi-dolgot most nem értem, a szüleiteknek kéne fizetni a rezsit? Ha nem, hanem teljes mértékben el tudjátok magatokat tartani, akkor sok beleszólása nincs. Nyugtasd meg, hogy ettől még sokat fogtok találkozni, mondjuk heti 1 napot pl otthon is alhatnál.
2013. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj anyu, de elkoltozom a Pistivel. Egyikonk szuleihez sem akarunk menni, felnottek vagyunk, kozos eletet akarunk, KETTEN Ennyi
2013. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Ha anyagilag meg tudjátok engedni magatoknak a külön albérletet,akkor menjetek,de jól számoljátok át, nehogy pár hónap múlva ott álljatok, hogy mégis vissza kéne költözni,mert nem bírjátok.

A szülőket lehet rendszeresen látogatni, tartani a kapcsolatot, és ha látja majd anyud, hogy minden ok, és boldog vagy,akkor majd megnyugszik.

2013. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj, amikor unokanővéremnek a pasija felhozta az összeköltözést, akkor az unokanővérem mondta, hogy oké, de egyikük szüleinél sem.

Pedig elfértek volna mindkét helyen, de így a tiszta.Az anyós jelöltje is tök normális,rendes, csendes nő.

Viszont így tényleg jobb, mert megvan mindenkinek a maga élete.S még véletlenül sem zavar senkit meg az ember, ha esetleg este 11kor akar zuhanyozni, vagy melegíteni mikróba a kaját.

2013. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
mindketten dolgozunk, a lakas pedig a baratom mostaha apjae ezert nem is kenne fizetni alberletet hanem a fogyasztast kaja meg ilyenek
2013. ápr. 1. 14:20
 6/17 A kérdező kommentje:
persze mi is megfernenk barmelyikunk szulojenel, de akkor szamolni kell azzal is, hogy vagy nekem vagy neki ugymond megfelelni kell a szuloknek.
2013. ápr. 1. 14:22
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2013. ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Költözzetek csak külön. Nem egészséges párkapcsolatban szülőnél lakni. Anyagilag megtehetitek, ez sem lehet akadály. Ketten összecsiszolódtok,alakítjátok a saját életeteket, nem kell alkalmazkodni egy harmadik emberhez.

Mond, hogy összeköltöztök a Gézával, de attól még nagyon szereted Anyukádat, sűrűn meglátogatod.

2013. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
ahogy írtak,"anyu,osszekoltozunk Pistivel,komolyan gondoljuk egymással,szeretnénk megteremteni a saját közös életünket..irasodbol az derül ki,h anyud legalább olyan profin zsarol érzelmileg,mint az enyém..ne menj bele,mi bele mentünk(pedig nem közös lakás,csak közvetlen szomszéd)atkozom a percet,h ide költöztünk..Valóban mindenbe bele szól,valóban jobban tud mindent és annak ellenére,h már nekem is gyerekem van és teljesen normális felnőtt életem,számára meg mindig egy gyerek vagyok,akit irányítani akár és ha nem tud veszekedés van belőle...
2013. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

Ez nagyon jó lehetőség pedig!

Miért nem szeretné, hogy odaköltözzetek?

2013. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!