Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam, hogy jó...

Hogyan csináljam, hogy jó legyen a testvéreimnek? Lenne akihez tudnánk menni, de mi lenne a legjobb megoldás, h a tesóim ne sérüljenek?

Figyelt kérdés
Rövid leszel. A lényeg h van 3 testvérem, ebből 2 kiskorú. Ittnon nagyon durva körülmények vannak. Nevelőfateromnál előfordul h veri anyámat, anyám meg már nem egyszer megpróbált öngyilkos lenni stb... Féltem a tesóim lelki állapotát. Kihez fordulhatnék, de úgy h ne derüljön ki h én tártam fel a családunk helyzetét?

2013. márc. 11. 23:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Van az iskolákban gyermekvédelmi felelős, vagy az osztályfőnök (a magadé, vagy valmelyik testvéredé) segítségét is kérheted. Ha kis településen laksz, akkor kérheted a körzeti orvos vagy védőnő segítségét.

Tiszteletet érdemelsz, hogy félted a testvéreidet és próbálsz segíteni. Sajnos, nagyon sok hasonló család van, és sok borzalmas helyzet. Aztán az így felnövekedő gyermekek hasonló felnőttekké válnak. Ha valaki ezt megállíthatná, vagy ha csak törekszik rá, az nagy jót tesz az emberiségnek. Először is betiltanám az alkoholt, mégpedig súlyos börtönbüntetés terhe mellett.

2013. márc. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!