Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a férfiak...

Miért van az, hogy a férfiak elég gyakran iskolázatlanabb nőt vesznek feleségül?

Figyelt kérdés
Mi lesz azokkal a nőkkel, akiknek "nem jut" velük kb. azonos képzettségű férfi?
2013. ápr. 1. 15:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Mert nem minden az "iskolázottság".Lehet valai diplomás, de emberileg nulla, és lehet valaki top-on emberileg egy mezei érettségivel és tájékozottsággal.
2013. ápr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Ez hülyeség én ezt egyáltalán nem vettem észre.
2013. ápr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%
Én nem iskolai végzettség alapján választok párt.
2013. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
47%
Cselédet keres, élö porszivót, aki nem kérdez sokat es semmiröl nincs véleménye, es vegrehajtja a parancsokat
2013. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
54%

"A pénisz nem olvasott es képzett"

És ezzel a vegtaggal valaszt maganak tarsat

2013. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
53%

Normálisan gondolkodó ember, akár nő, akár férfi, nem iskolai végzettsége miatt keres párt magának.

Sok esetben különb ember az, aki nem diplomás.

2013. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
62%
Mert az iskolázottság egy dolog és a kulturáltság meg egy másik. Az azonos kulturáltság fontosabb...az, hogy ki honnan jött és ez nem a papíron múlik.
2013. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
28%

Mert a 25. éves egyetemista még tanulna míg a 25. éves 8. általánossal rendelkező már azt hajtja, hogy késő is gyerekvállalmi, és ideje lenne házasodni.

Bár szerintem hülyeség a kérdés.

2013. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
11 Minden majom ezt mondja, de aztán a magánéletben derül ki, hogy baßßa a csőrét az a papír, hogy az asszonynak több van, mint neki és akkor jön a lelki terror. Tudom, átéltem. Nagyon ritka az olyan intelligens pasas, aki túl tud látni egy papírdarabon. Még az sem képes erre, aki folyton azt hangoztatja, hogy a diploma csak egy papír, ki lehet vele törölni a se.gged. Legtöbbször azért hangoztatja ezt, mert igenis bosszantja. Úgyhogy az ilyeneknek sátáp.
2013. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nincs diplomám, mert a filmiparban dolgozom és itt a tehetség számít, a kapcsolatok, az elhivatottság, szóval külföldi fél-1 éves kurzusokon kívül más papírt nem tudok felmutatni, bár bejutottam volna szinte bármelyik magyar egyetemre. Amíg nem kezdtem el ezt az életvitelt, addig állítottam, hogy aki nem végzett egyetemet, az nem tud feljutni egy olyan szintre, amit én értékelnék. Aztán saját bőrömön tapasztaltam, hogy baromi sokat kell tanulni autodidakta módon, otthon lenni minden művészeti ágban, nyelveket tudni és jó üzleti érzékkel rendelkezni. Hasonló embereket megismertem és abszolút nem hiányzott a diploma.

Nem azt mondom, van olyan ismerősöm, aki sem iskolákat nem végzett, se nem művelt, s az élethez sincs elég esze, de az egy másik dolog, lustaságnak hívják. Ha egy férfi vagy egy nő ilyen embert választ tudatosan, azt szerintem felsőbbrendűségből teszi, uralkodási kényszerből.

22/L

2013. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!