Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom anyukája azt mondta...

Párom anyukája azt mondta hogy addig nem vagyunk családtagok, amíg a fia nem vesz feleségül. Hogy viselkedjek vele ezek után?

Figyelt kérdés

A karácsony miatt került szóba. Tavaly náluk voltunk szenteste, idén hármasban ünnepelünk itthon a kisbabánkkal. Amikor ezt elmondtuk azt mondta hogy nem baj, úgysem vagyunk családtagok (én és a baba) mert nem vagyunk házasok a fiával.


Ti mit reagáltatok volna?


2012. nov. 30. 16:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy rendben van, de akkor ő sem az számodra és az amit a fiával te csinálsz ahhoz semmi köze, magyarán semmit nem fog tudni ami veletek van és ezt megmondanám a páromnak is és ha nem így gondolja akkor elgondolkozom, hogy érdemes e olyan férfival együtt lenni aki nem képes a családja mellett kiállni.

Ja és persze az unokát is elfelejtheti.

2012. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, katineni, akkor nem gond, ha nem talalkozik az unokaval, majd csak az eskuvo utan.
2012. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Erősen hanyagolnám az öreglányt. Asszem, így a babához sincs semmi köze. Annó anyám volt hasonló képp. Már jött a baba, de nehogy egy ágyban aludjunk nála, mert nem vagyunk házasok.:)) Hanyagoltuk, míg át nem gondolta és változtatott nézetein.
2012. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus.. Őszintén? Lefagytam volna. Aztán valószínű mérgemben megmondtam volna neki, hogy amennyiben nem tartja az unokáját családtagnak, úgy látni sem kötelező..különben sem szeretem ha idegenek fogdossák, ölelgetik a kisbabánkat.


Persze aztán jól megbántam volna, mert ez csak ront a helyzet, nem is kicsit, de nem tudom mit lehetne erre mondani, hogy ne megsértődjön, hanem egyszerűen csak érezze a súlyát annak amit mondott.

2012. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után én akkor sem karácsonyoznék vele, ha már "családtag" lennék.
2012. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként a párod is ott volt? Ő mit reagált? Vagy te mit mondtál erre? Mi történt? Nagyon érdekel, komolyan. Alig hiszem el, hogy valaki képes ilyet mondani. Mert még ha rád mondja...de az unokájára?! Agyam eldobom..
2012. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen tiszta a nő. Én biztos kivonultam volna és a közelébe nem megyek, míg bocsánatot nem kért. Kérdésem: Mit csinált a párod?
2012. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nyugalommal nyugtáznám. Nem adnám meg azt az örömöt, hogy e miatt idegesnek vagy megsértettnek lásson.

Aztán tartanám magam a kijelentéséhez.:

-Nem mennék látogatóba.

-Ő sem jöhetne.

-A gyereket sem viheti látogatóba az apja. Hisz nem az unokája, nem vsaládtag. Semmi keresnivalója ott.

Szegényebb leszel egy rossz, szívtelen, maradi anyóssal.

A párod mit szólt mind ehez? Ő hogy reagállt? Milyen véleményen van?

2012. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Menjen a !!! Az unoka család tag és te is mert a fiához tartozol.

Akkor neked mostantol nem családtag a mama !!! Igy is lehet aki nem családtag annak nem kell az unkát látni sem karácsonykor sem máskor..

Gondolom a gyeremek az apuka nevét kapta .

Igy jó egyel kevesebb karácsonyi ajándékot kell venni a mama nem családtag..

2012. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Le*szrnám az anyuka fejét, karácsonyozzon otthon, ha ilyen maradi bunkó módon gondolkodik

20/F

2012. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!