Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki hasonló helyzetbe van,...

Aki hasonló helyzetbe van, hogy viseli el?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik az apukám és rühellem a mostoha apám.Most(2 hete) költöztem vissza anyukámhoz mert nagyon hiányzott ő is és a húgom is,a válás után anyummal laktam de aztán 7 hónapra apumhoz költöztem (Angliában él).Mire haza jöttem kaptam egy meglepit anyum össze jött az ex dokinkkal.Vagyis már 1 éve "jártak" de össze költöztek...Felfordul a gyomrom amikor azt látom,hogy ott ül ahol anno apa,hogy ölelgeti a húgom és a kicsi már szinte őt tekinti apának...Valaki volt már ilyen szituba?Nem akarom,hogy Iza őt tekintse apának,nem akarom,hogy elvegye anyámat!!!

14/L



2013. ápr. 1. 17:08
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bocsi,rossz kategóriába írtam.
2013. ápr. 1. 17:12
 2/23 anonim válasza:
100%
Annak, hogy anyukád más férfival (jár) együtt annak biztos meg van az oka. És ha boldog is az illetővel akkor meg el kell fogadnod. Túl fiatal vagy még ahhoz hogy ezt megértsd, de hidd el mindennek meg van az oka! Lehet, hogy apukád nem tudott mindent meg adni anyukádnak és ezért keresett magának egy másik embert. Sok sok dologról a szűlök nem beszélnek nyíltan!! Vagy titkolják.... Nem mérgelődni kell vagy a miértjét keresni hanem elfogadni és anyukád boldogságát nézni.. :)
2013. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
En 13 voltam... Amikor lattam hogy anyu hogy elvan neveloapammal es hogy mennyit segit neki es nekunk is kicsit kezdtem maskepp nezni ra. Latom hogy szereti anyut mindent megtesz erte, apuval meg vitaztak, verte fater anyut stb... O meg a tenyeren hordozta.. Ha kinyitod a szemed lathatod te id mi a kulonbseg akkor ha vele van vagy apuddal volt. De ehhez felre kell tenni egy kicsit a haragot amit iranta erzel. Az hogy tesod meg kezdi apjakent tekinteni az annyira nem rossz. Kell egy apa modell neki mert meg kicsi..
2013. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Szerintem a válásról is ez a nyomorék tehet...apum mindent megadott nekünk én mai napig nem kérek semmit anyumtól mindent apa vesz meg nekem,a tesómnak meg apaképnek ott van apa,nem ez a divatmajom.
2013. ápr. 1. 19:43
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos el kell fogadnod az ő kapcsolatukat. Két felnőtt ember, ha egymásnak kellenek, akkor nem tehetsz semmit. Gondolj bele, majd egyszer hozzámész valakihez, majd szétváltok mert már problémáitok vannak és beleszeretsz másba, akkor majd másra hallgatsz, aki szerint nem a szerelmeddel kellene lenned?

Anyukád nem csak anya hanem nő is, kell neki a felnőtt társ, elég önző dolog elvárni, hogy a válása után rá se nézzen valakire.


A másik az, hogy attól hogy apukád jó apa, az nem jelenti azt, hogy férjnek is jó volt és anyukád meg a másik férfi hibája a válás. Én sem kötöttem minden apró részletet a gyerekek orrára, nem akartam az apjukat előttük bemocskolni, pedig tudtam volna rendesen.

2013. ápr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Dee miért pont ez a bájgúnár??Anya azt mondta a váláskor mikor feljött az új pasi eséllye,hogy neki mi vagyunk az elsők és előtte hárman átbeszéljük...na itt konkrétan úgy volt,hogy mikorra haza értem ő már itt pöffeszkedet bele pofázik az életembe és itt játsza az apukát.
2013. ápr. 2. 12:26
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Te nem voltal vele ha jol olvastam ezaltal nem is volt mit megbeszeljetek... Sose emlitette telefonon vagy skype-on hogy van neki valaki? Gondolom igen... Apukad se fog maganyosan elni valaki lesz az o eleteben is.


Az, hogy te nem birod de a tesod szereti az jelent valamit. A kisgyerekek jobban erzik a jo es rossz ember kozt a kulonbseget.

Azt hogy megbeszelitek az uj pasit, azt biztod nem ugy ertette anyud hogy engedelyt ker toletek. Mindenki azt mondana hogY inkabb aput valassza es ne idegent...

A felnottek nem az eletedbe akarnak beleszolni ha valamit mindanak hanem a tapasztalataval akar segiteni neked. Ha ugy vesszuk ok 7 honapja csaladkent elnek, Te koltoztel most haza, Te vagy az akinek most alkalmazkodni kell. Anyukadnak biztos Ti lesztek mindig az elsok de azt senki nem varhatja el tole, hogy miattad kidobja azt akivel boldog lehet.

2013. ápr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%

Es az hogy tesod meg ot erzi lassan apjanak, arrol apukad is tehet valhol. Ha hugodat keresne szemelyesen biztos nem foglalnak el a helyet, vagy a kozelebe se erne a mostohaapatok az edesapatoknak.

Az en ocsem 6 volt mikor anyuek valtak apu sose keresett minket csak telon... Mar egyikunknek se szamit hogy mi van vele...

2013. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy mikor elmentem randizgatott,de nem egyszer sem mondta skypon,hogy oda költözött sőt soha egy szóval sem említette,hogy még együtt lennének.NEM fogok ehez a szerencsétlenhez alkalmazkodni,alkalmazkodjon hozzám vagy húzzon el... A 14. szülinapomig kicsinálom..
2013. ápr. 2. 21:02
 10/23 anonim ***** válasza:

Oké, természetesen ha anyukádnak majd nem tetszik a jövőbeni választottad, akkor nyugodtan közölheti, hogy ezt a bájgúnárt kicsinálja és elüldözi mellőled, ugye?


Már elnézést, de te bújsz hozzá, a te párod? Nem. Akkor Milyen alapon mondod meg egy felnőtt embernek, hogy milyen legyen az ízlése, ki legyen a szerelme?


Ha az én lányom próbálná kicsinálni az én kapcsolatomat ok nélkül csak mert rájött a hiszti, akkor cserébe 18 éves koráig erényövben lefátyolozva ülne otthon, se egy buli, se mozizás, se csókolózás egy fiúval, csak iskola és a szobája között ingázhatna, de a szigorú felügyeletemmel.

2013. ápr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!