Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes vagyok múlt...

26 hetes terhes vagyok múlt héten hétfőn cukorterhelés után diétára fogtak, van valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz én már megszültem nem olyan régen,de sajnos nálam is kijött a terhességi cukor.Diétával minden rendben volt nem volt semmi baj és a babának is jó lett az eredménye mikor megnézték!A diéta nekem nem volt olyan vészes!Én " csak " annyira figyeltem oda,hogy legelső étkezésnél ne fogyasszak tejterméket mert az felnyomja a cukrot meg az utolsó étkezésnél sem lehet tejterméket fogyasztani.Teljeskiörlésü zsemle kenyér fogyasztása ajánlott.

További jó babavárást és ne aggódj nem lesz semmi baj!:-)

2011. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is diétáznom kellett 2 hétig, mert 7.7 lett terhelés után a cukrom. Odafigyeltem rendesen, hogy mit eszem. Nem lehet cukrosat, és csak kevés(nekem 150gramm)szénhidrátot szabad enni. Mondjuk kenyér helyett egyél kiflit vagy zsömlét, tésztát és rizst is csak minimálisat. Viszont gyümölcs és zöldség mehet minden mennyiségben. Kerüld a cukros üdítőket is, helyette ásványvizet igyál. Én betartottam és két hét múlva már jó lett az eredmény 5.7.

Remélem tudtam segíteni és nálad is rendben lesz minden.

2011. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zsöff85 ***** válasza:
Kenyér helyett kiflit vagy zsömlét… :D ez jó.
2019. febr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!