Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasonlo helyzetbe? Mit tegyek?...

Hasonlo helyzetbe? Mit tegyek? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
elvesztettem masodik trimeszterben a babamat,nagyon szeretnem ha meg anya lehetnek de minden remenyem elveszett,az orvosom szerint lehet meg babam.van e koztetek akinek meg sikerult egy ilyen sajnalatos eset utan es hogy tudta kihordani?(elnezest ha nem jo kategoriaba irtam,es a varandos kismamaktol pedig elnezest a morbid kerdesert)
2010. aug. 22. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Anyukámnak elhalt a baba , nem vették észre és 7 hós korban meg kellett szülnie. Neki azt mondták a doktorok,hogy nem biztos h lehet több baba. Mégis rá másfél évre jöttem én :) Neked meg eleve azt mondták,hogy lehet :)

Tudom hogy rossz,ne keseredj el és ne add fel! Hidd el hogy anyuka leszel majd :)

2010. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én 22hetesen vesztettem el a babámat:(

Most 17hetes terhes vagyok, minden rendben van, és rendben is lesz, ne filózz ezen, sajnálatos dolog hogy megtörtént, de ha terhes leszel és ezen fogsz idegeskedni, azzal csak ártasz a picinek.

Lelkileg testileg ha kész vagy egy babára, sok sikert, ne idegeskedj sokaknak sikerült már.

ÉN is azt hittem hogy belebolondulok, de itt vagyok mint boldog kismama:)

2010. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2,ik vagyok.azért azt hozzá teszem hogy miutám betöltöttem a 12hetet egy millió kgos kő esett le a szivemről,
2010. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
harom eve vesztettunk el egy 25 hetes terhesseget. tul sok minden fajo dolog volt ott es a mai napig nem tiszta minden a terhesseg korul. most mar tudom orvosi mulasztas volt. en utanna tiltakoztam a gyerek ellen es barmit megtettem azert hogy ne legyen. aztan egy napon szoltam itthon hogy abbahagytam a gyogyszert es kicsit most gumival vedekezzunk. kb egy eve probalkozrunk. most 13 hetes vagyok, rengeteg problema van a terhessegemmel. mar nem sok remeny van bennem hogy kitudom hordani, de probalkozom meggyozni magam. amikor elkezdek verezni, mert ez eleg surun elofordul,mar lelki szemeim elott latom hogy mutenek. en sajnos barmennyire igyekszem nem tudok nem felni! de szoritok neked es ne add fel!!
2010. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 21 hetesen vesztettem el egy babát, és most 26 hetes terhes vagyok. Kellett egy kis idő, hogy feldolgozzuk, de sokat sem szabad várni - évekre gondolok - az újabb próbálkozással, mert minél később vállalod be szerintem, annál jobban pörög az ember agya. Engedni kell, hogy hadd fájjon, majd újult erővel, múltra nem koncentrálva nekimenni. Én mind a két vetélésemnél - másik 9 hetesen volt a 21 hetes után - éreztem, hogy nem stimmel valami. Most biztos vagyok abban, hogy nincs bent baj :)! Nekem az a véleményem, hogy egy ilyen élményt csak egy újabb terhesség tud felejtetni! Sok erőt kívánok, és biztos vagyok abban, hogy hamarosan egy babával a kezedben fogsz kijönni a kórház kapuján! Pozitívan!!!
2010. aug. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mindenkinek koszonom a biztatast es orulok hogy vannak meg kismamak is koztetek es nektek is kivanok minden jot es szep es egeszseges babat nektek.oLyan jo volt olvasni hogy nektek sikerult nagyon koszonom mindenkinek!Valo igaz hogy amitol az ember fel az bekovetkezik ezert pozitivan kell hozza allni mindenhez,en addig feltem mig baj lett ezert tenyleg nem erdemes.
2010. aug. 23. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!