Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyenkor?

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés

Anyámmal ide költöztünk szeptemberbe. A pasijának ha valami baja van akkor szépen kibeszél és azt várja hogy anyám tegyen valamit. Nem megyek bele a részletekbe, előzményekbe.

1óra /nap a gépnél.

Oké ezt elviselem mert nem kell mindig gépezni. De ma hallottam hogy amikor anyámmal beszélt, 10percen át ecsetelte hogy milyen szadista barbár játékokkal játszok, és hogy az ilyenekből lesznek a gyilkosok, stb, és más játékokkal kéne játszanom pl ami a logikát fejleszti, vagy a kreativitásom, és hogy miért nem megyek ki a haverokkal pl focizni (haverjaim másik faluba, sacc 20km re vannak szal ez napi szinten nem opció).

Szóval szerintem most meg meg akarja tiltani, hogy azzal a játékkal játszak, amivel 7 éve kisebb nagyobb kihagyásokkal játszok, a haverokkal együtt, ami egy fps játék. Álljak neki tetriszezni?


2013. ápr. 1. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Én kb 14-15-re tippelek.


Nem hiszem, hogy nagyok az elvárások, megpróbálnak normális embert nevelni belőled.

Tudom ez fura a mai világban, amikor te mást találsz trendinek.

Suli hogy megy?

2013. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha a játékot csak hobbi szinten űzöd, akkor szerintem rendben van. A napi 1 óra is reálisnak tűnik.
2013. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1 hónap és 16leszek.


Korábban meg azzal volt baja hogy napi 45percet nézem a kedvenc sorozatom, a csillagkaput.

Ott magyarázta hogy hogy folyton azt a szart nézem, stb....

2013. ápr. 1. 22:25
 4/14 A kérdező kommentje:
Átlag tanuló vagyok, tavaly 4,32voltam
2013. ápr. 1. 22:26
 5/14 A kérdező kommentje:
Tegnap meg is lett tiltva minden fps játék
2013. ápr. 3. 14:21
 6/14 anonim ***** válasza:

Talán el kellene magyarázni nekik, hogy tisztában vagy vele, hogy ez csak játék, és semmi köze a valósághoz. És gondolom nem feltétlen a konkrét játék a lényeg számodra, hanem hogy a haverokkal játszol.

Én sem támogatnám, hogy hosszú órákat ülj a gép előtt, de napi 1 óra játéktól még nem leszel aberrált.

2013. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én ezt már próbáltam elmondani de csak magyarázta hogy neki ez nem tetszik, stb
2013. ápr. 3. 15:10
 8/14 anonim ***** válasza:

Hat itt anyukad kene közbelepjen es kialljon erted, ne hagyja h a pasija rajtad elje ki a frusztraciojat.

Es lassan te is ki tudsz allni magadert, ha testileg erös vagy, muszaj sarkadra allj, elöre fog köszönni neked es hajszaritoval fogja melegiteni a gép elött a fotelt.

Nem kell eröszakos légy , csak mélyen nézz a szemébe...

2013. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
2m vagyok, de nem vagyok egy izomkolosszus. olyan átlag
2013. ápr. 3. 17:44
 10/14 anonim ***** válasza:

Na az elég, jók a méreteid!

Aki a feleseg gyerekeivel kötödik az alt egy gyáva alak, nem ferfi.

Az ilyen gyerek es asszonyterrorizalók nagyon ijedösek, eleg egy hatarozott tekintet es telirottyintja a nadragjat.

Meg kell neki mutatni, h mar nem vagy gyerek, maskepp egyre pofatlanabb lesz

2013. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!