Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatban a korkülönbsé...

Egy kapcsolatban a korkülönbség mennyit számít?

Figyelt kérdés

Szóval,az alapszituáció az az,hogy egy könyvesboltban faltam a pszichológiai könyveket mire ő felajánlotta segítségét.

Ugyan is teljesen laikus szemmel néztem ki a fejemből.Csak álltam ott mint egy f*sz a hideg vízben.Küllemre és belsőre is nagyon ott van a nő.Szinte teljes másolata a saját álomnőmnek.El is hívtam kávézni még akkor aznap.Sok mindent elárult magáról,bele értve azt is,hogy pszichológus.(Valahogy nem tudtam hova tenni.)

Van egy kisebb korkülönbség is bár nem drámai.Ez pontosabban egy hete történt és ma volt egy megbeszélt találkozó.Sétálni mentünk mert sok minden zárva volt.Szóba jött a párkapcsolat és a szex.Mindkettőre válaszoltam,hogy egyik sem.Sőt az utóbbi soha nem is volt.(Láttam rajta,hogy változtatna rajta).Ő ajánlott fel egy újabb találkozott mert elmondása szerint élvezi a társaságom, ez nálam is jelen van.

Kérdem én,hogy ki mire hajtana ő nála?Mert nekem a barátság is elég,csak állandóan fantáziálok rajta,hogy megdugnám.

Vagy hagyjam,hogy majd kiforr minden a maga idejében?

Én 18 vagyok és ő 25 éves!


2013. ápr. 2. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdésedre válaszolok, az elsőre. Mennyire számít? Amennyire a nőnek fontos!
2013. ápr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem is a korban, inkább a viselkedésben, életszakaszban nyilvánulnak meg ezek a különbségek. Például ha te tanulsz, ő meg dolgozik, vagy ő egyedül él, te meg a szüleiddel, neki van saját keresete, neked meg nincs, stb.
2013. ápr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Itt feleslegesen kérdezed meg mert mindenki azt fogja mondani hogy nem számít, lehet akár 10-15 év is meglesztek, de ez egy alpári baromság, figyeld meg jön majd a sok 16-20 éves akinek 30 éves pasija van. Max ide vagy oda 5 év korkülömbség az elfogadható.
2013. ápr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A szüleim között 6 év van, anyám javára. Őt zavarta eleinte, majd apám lehurrogta, hogy hadd döntse el ő, hogy mennyire zavarja, hogy idősebb a barátnője/felesége.

37 éve vannak együtt.


Szerintem gondot nagy mértékű korkülönbség okoz, 20-30 év. Ott már generációnyi különbség van, mire az egyik középkorú lesz, a másik fél lábbal a sírban.


A férjem 11 évvel idősebb nálam, soha nem merült fel, hogy ez gond lenne, még a családjaink részéről sem.


Hogy kettőtök kapcsolata hogyan fog alakulni, szerintem nem a korkülönbségen fog múlni. Ha megbukik, az lehet ezer más ok miatt, ami azonos korúaknál is előfordulhat.

2013. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"A nők előbb érnek" szokták mondani, és ez igaz is.

Ehhez hozzáadod a + 7 év korkülönbséget.


Magyarul, te csak az éppen aktuális játékszere leszel,

amíg nem talál egy valódi férfit maga mellé.

2013. ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugye tudod hogy ez külömben hülyeség?

Embertől függ hogy milyen érett valaki, ami azt illeti egyre kevesebb lány érett.

2013. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
43%
Igen a nok ,,hamarabb ernek '' B***G 7 EVVEL?!?! miez? ennyire lenezitek a pasikat? ti mar tudtok beszelni jarni sot mar az ABC-hez is konyitotok, rajzolni meg minden mire mi megszuletunk? miez bakker? lehet erettebbek vagytok ( de szerintem ez is hujeseg ) de ha megis max 3-4 ev NEM 7!
2013. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó!


A helyesírásodat elnézve, még igencsak éretlen vagy!!

2013. ápr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó nem nemtől függ hogy ki mennyivel érettebb a másiknál.

Látom te sem a mostani fiatalok közé tartozol, mert ha közéjük tartoznál tudnád, hogy maximum testileg érnek, de még ez sem biztos. Viszont ha megnézed a mostani 14-20 év körüli lányokat az értelmi szintük enyhén szólva a béka segge alatt van....

2013. ápr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es, nem azt írta, hogy hét évvel, hanem azt, hogy korábban érnek, és ehhez hozzá kell adni még azt a 7 év korkülönbséget, ami köztük van (mert ugye 25-18=7). Tanulj meg szöveget értelmezni, mielőtt háborogsz.
2013. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!