Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a maximum korkülönbség, ami még normális egy kapcsolatban? (főleg a tizenévesektől induló kapcsolatokra lennék kíváncsi, ha a nő az idősebb, ha a férfi az idősebb, mindkét esetben)

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Tizenéveseknél szerintem a két év max. Illetve, ha a lány 18 éves körül van, akkor a fiú lehet akár 22-23 is, viszont ha a fiú fiatalabb, akkor csak egy max két évvel legyen fiatalabb, mert a fiúk tizenévesen még "éretlenek" egy rendes kapcsolatra. REmélem értettél mindent :D
2013. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Értettem mindent, de nem értek egészen egyet vele. Megint ez a "lányok érettebbek". Kezdem már unni.
2013. márc. 26. 21:34
 3/17 anonim ***** válasza:
Pedig általában ez van. Egy lány 25 felett már gondolkozik a családvállaláson. Egy 25 éves fiú kb. sose...
2013. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

tizenéves korban:

Sráctól 18 év alatt a 3 sok! Bár 12-10 ideális mert kb egy szinten vannak, de értelmezési tartományon kívül esik úgy gondolom. :)

Úgy kb ha a srác 19-20 onnantól ideális a 3 év, 20-21-től talán a 4.

Bár 17 éves lányok közül akik megtehetik (szépek) sokan keresik a huszonéves érett szerelmes pasit...

Nagyjából szerintem leírtam a dolgokat, lányok többnyire nem szeretnek idősebbek lenni, huszonéves korban kevésbé számít ez is.

2013. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Én 18 vagyok, fiú és gondolkodom rajta. Persze nem azonnal, de a jövőben. Én nem csak egy csajt akarok, hanem hosszabb távú kapcsolatot. Ha nem is életre szólót, de hosszabbat, nem 3 heteset. Érdekes, egy olyan lányt sem ismerek a környezetemben, aki hasonlóan gondolkodna.
2013. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Ez marhaság baromság csajsziknak egonövelő amit írtatok kedves kommentelők :) Sőt, biztos a lányok azok akik friss, biztosítatlan munkahellyel és albérlettel vágnának neki a nagy családnak, míg az érettebb férfi előrelátóbb és ideálisabb helyzetet szeretne? De ezt persze lehet cáfolni, tökmindegy, mert nem mérvadó példálózás. Én is és gondolom a legtöbben akarnak, főleg ha sikerül előteremteni a szükséges anyagi háttereket és a többit.

Kérdem én, mi használható érvek szólnak eme fantasztikus elv mögött, hogy a "nők ám hamarabb megérnek"? Eddig senki nem tudta elmagyarázni, csak villogni vele, ami nem az érettségre hanem inkább önfelértékelésre utal. :)

2013. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
Ja bocs, értem már, "mert ez így van!".
2013. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#6 Mindig örülök, ha egy újabb normális embert megismerek. Végre még valaki, aki úgy gondolkozik, mint én. :)
2013. márc. 26. 21:56
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tizenévesen már 2 év is sok lehet 16 felett már nem annyira de alatta igen,18-19 évesen 5 év is szerintem simán belefér,sőt akár több is a két fél érettségén múlik.
2013. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
8%
Szerintem ha van szerelem akkor mindegy a korkulombség,én például 15 vagyok a barátnom meg 36.
2013. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!