Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti évente hányszor mentek...

Ti évente hányszor mentek nyaralni, utazni, kirándulni? És hova?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 11:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Miskolcon lakunk, néha felmegyünk a Bükkbe. Másra nem telik.
2013. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Változó, van, hogy egyszer sem, van, hogy 2-4-szer is. Évközben várost nézni (itthon vagy külföldön), nyaranta nyaralunk 1-2 hetet (szintén akár itthon, akár külföldön). Egynapos kirándulásokat is szoktunk szervezni, itthon, vagy a környező országokban. Attól függ hogy van kedvünk, időnk és erre szánt pénzünk. Idén még csak egyszer voltunk, akkor Londonban, illetve egy egynapos kiránduláson Kassán, de tervezek egy külföldi utat őszre is, és nyáron vagy Balaton lesz, vagy akkor is külföld, még nem döntöttük el.
2013. ápr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%

2-3 napos wellnesre kb 2 havonta megyünk (télen van hogy havonta)

Nyáron 1 hét olyan helyen ahol lehet kirándulni,nézelődni,strand,miegymás,belföld ez is.

Ezen kívül környéken szoktunk nagyokat túrázni,ez 1 napos csak.


Szerencsénk van a melóhellyel,mert egész szép cafeteriát ad mindkettőnknek,és abból jut szállásra,étteremre,wellnesre,fizuból bár telne szűkösen,de tuti nem mennénk ennyit,sajnálnám rá.

2013. ápr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 SzilKa ***** válasza:
85%
Svajcban elek, igy 1-2 hetente elmaszkalok valamerre varost, hegyeket stb nezni. Nyaralni iden hazamegyek Mo-ra, a Dunanal van telkunk, oda biztosan elmegyek, meg motorozgatunk majd mindenfele a ferjemmel.
2013. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
hát amíg kicsi voltam, Zalába mentünk rokonokhoz 2-5 hétre. Imádtam. Aztán 2005 óta 3szor voltam nyaralni, abból egyszer Bulgáriában voltunk apuval és öcsémmel, azt ugye apu fizette. 2008-ban anyuval, a párjával és a férjemmel voltunk Hajdúszoboszlón. Aztán 4 évig sehol nem voltunk. Tavaly voltunk a férjemmel Balatongyörökön nászúton 1 hétre. Az volt az első közös nyaralásunk. Most foglaltam egy 3nap/2éjszakás pihenést BAdacsonytomajba, de ez is szép kártyáról megy, mert kaptam kafetériában. Egyébként nem nagyon megyünk. Nyáron talán még roknokhoz ellátogatunk 4-5 napra, illetve barátoknak van nyaralójuk Balcsin, velük lehet, hogy megyünk 1-1 hétvégére. Ezen kívül max 1-1 napra balcsira vagy velencei-tóra. Kb. ennyi. Szeretnénk menni külföldre is, de most annyira örülök, hogy el tudunk menni belföldre, hogy most szívesebben megyünk Balcsira vagy olyan helyekre Magyarországon, ahol még nem jártunk. Egyébként ez amit most foglaltam, az is 18.900 forint volt kettőnknek.
2013. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Nyaralni nagyon ritkán, akkor is belföldre, 2 évente kb. Kirándulni jó időben hetente. Budapest vonzáskörzetébe.
2013. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%
Nyaron Bogacsra, ide-oda a környéken. hirtelen felindulasbol voltunk már december elején Kekesteton is, amikor este 6ora körül kerestunk mobilneten szallast. :D Mi sokat utazunk, szeretunk kettesben kirandulni, romantikazni. Iden nyarra lakokocsis nyaralas lesz Horvatorszagban, elég jo aron. :)
2013. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 zabmester ***** válasza:
97%

Kirándulni gyakran, jó időben havonta egyszer-kétszer akár, a Mecsekbe szoktunk menni, mivel itt lakunk, mellette.


A nyaralás az változó, olyat szoktunk mondjuk, hogy elmegyünk valahová sátorozni, az kevés pénzből megvan. De szoktunk olyat is, hogy csak egy-egy napra felmegyünk a Balatonhoz, ha tudunk szerezni kocsit (nem annyira a kényelem miatt, inkább az ár miatt, így olcsóbb, mintha vonattal mennénk).

Ilyen szállodás, soknapos utazásra sajnos nincs pénzünk, egyrészt maga az út is sokba kerül három embernek, vonattal vagy busszal, másrészt az ilyen szállások is nagyon drágák, még a sátorhely az, amit meg tudunk fizetni.

Mondjuk most tervben van őszre egy nap az Oktoberfesten, de oda eleve gyerek nélkül mennénk, mi felnőttek meg elvagyunk egy diákszállón is, csak hát ezt gyerekkel nem lehet.

2013. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%

Budapesten élünk, vannak rokonaink Miskolcon, Kaposváron és Pécsen. Általában hozzájuk megyünk, és onnan tőlük a környékre kirándulni. Meg jönnek ők is hozzánk, akkor meg itt nálunk szervezünk programot.

Ez olyan 6-8 hetente van.


Nyaralni évente 1x megyünk hosszú hétvégére a férjemmel kettesben, és anyagiaktól függően 1-2 hétre a gyerekekkel. Főleg belföldre, de ha nagyobbak lesznek a gyerekek akkor remélem eljutunk Olaszországba, Görögországba is.

2013. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%
hát jobb esetben eljutunk egy hétre valahová,egy évben egyszer.külföldön sose voltam még.és 31 éves vagyok.
2013. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!