Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Benneteket hányszor hív fel...

Benneteket hányszor hív fel az anyukátok egy nap? Engem csak ma már kilencszer hívott. Természetesen semmi fontosat nem akar, csak úgy.

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 14:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Én 18 évesen költöztem el albérletbe a párommal, 100km-rel arrébb, na akkoriban engem is felhívott anyukám minden nap 1x2x, hogy hogy vagyok. Ez kb 2-3 hónapig tartott, utána ez lecsökkent heti 2-3, majd 1-2 alkalomra.
2013. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
37 éves vagyok, 3 gyerekem van. Nem vagyok éppen tini :-)
2013. márc. 11. 14:33
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Anélkül, hogy megsértődne nem tudsz ezen változtatni. Nyugodtan mondd meg neki, hogy ez számodra már terhes, a tizenéves gyerekeidet nem ellenőrizgeted ennyiszer. Majd kapod a válaszokat, hogy értsd meg szegény már idős, unatkozik, de ez így akkor sem jó. Az életnek nem ez a rendje. Mikor ti voltatok kicsik ő is a saját családjával foglalkozott nem az anyukáját hallgatta egész nap. Ebből csak a gyerekeidnek lesz haszna, te biztos nem leszel ilyen.
2013. márc. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a telefonom, két hete hívott utoljára.

Őszintén szólva irigylem azokat, akiket felhív az anyukájuk. Én anyukám egyáltalán nem érdeklem.

(Régebben próbálkoztam, hogy én hívom fel, de minden egyes alkalommal valami mondvacsinált indokkal lerázott. Pl. forr a leves, vagy kezdődik a film, amit megnézne, ilyesmi. Ami akár valós is lehetne, ha utána valamikor visszahívna.)

2013. márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyszer ha nem akar úgy semmit. 25 éves vagyok, barátnőmmel élek.

Van amikor egy nap többször felhív akár 5 ször is képes, rá, de szerencsére csak nagyon ritkán és ha valóban fontos dologról van szó, mert vannak még olyan leveleim amik oda mennek, és akkor hív, vagy ha segítenem kell nekik valamiben, vagy ha más egyéb dolog van.

Szerencsére nincs ebből rendszer így nem vagyok miatta kiborulva egyáltalán.

2013. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hetekig nem hív fel, csak néha ír e-mailt, ha akar valamit, szüksége van valamire. Ha Én hívom is, gyorsan leráz, mondja, hogy na, jól van, sok lesz a számla, stb... Én nagyon örülnék, ha naponta hívna, akár többször is, csak úgy, hogy hogy vagyok. Nekem nagyon hiányzik, pedig 40 éve vagyok, mégis...
2013. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
1.vagyok. 37 évesen ennyiszer hív még? Én majdnem 29 vagyok, van egy 3 éves lányunk, és most vagyok 20 hetes terhes, heti 1-max2x hív, hogy hogy vagyunk. Szerintem mondd meg nekik, hogy ne hívjon, csak 2 naponta, vagy heti 1x, ahogy nekedjó. És hanem tartja be, ne vedd fel neki. Nekem anno ez vált be. Hiába hívogatott nem vettem fel. Majd mikor megint beszéltünk, elmondtam neki, hogy nem érek rá vele trécselni mindig, elég ha 1x hív. Szerencsére kis idő után felfogta. Ennyi aggódik miattatok, vagy ennyire unatkozik? Miért veszed fel neki, ha ennyire zavar? Délig napi 9x? Atya világ! Én ettől megőrülnék.
2013. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
14:38 Úristen, mint ha Én írtam volna, ugyan ez van nálunk is! Miután megírtam a hozzászólásom, utána olvastam a Tiédet, az érzéseink megegyeznek!!!
2013. márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

Én mióta elköltöztem otthonról naponta 2-3 alkalommal beszélünk, de azért ilyen sűrűn, mert pici gyerekem van, és most várom a második babát, így gyakran megkérdezi hogy vagyunk és kell-e segítség.

Ja, és anyukám gyógyíthatatlan beteg, talán pár éve van még hátra, addig meg örülök, ha hallhatom a hangját akár százszor is egy nap mert később már ez sem lesz! Örüljön mindenki ha még beszélhet az édesanyjával és ne úgy éldd meg, hogy teher!

2013. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap találkozunk. Munkából hazafelé bemegyek és vagy átjon hozzánk vagy mi megyunk vissza a lányommal.

Anyósom a férjemet napi 3x-4x hívja, ha akar is valamit, akkor tobbszor is. Ha a férjem haza jott a munkából és pont eszik, az anyja már csorog és lecseszi, hogy még nem is jelentkezett. Mondja neki, hogy most jott haza és épp eszik.

2013. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!