Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám azt akarja, hogy a...

Apám azt akarja, hogy a telkünkre költözzünk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most még velük élek egy kertes házban, a mi telkünkön van egy másik ház, amit albérletbe kiad. A párommal szeretnénk összeköltözni, meg is beszéltük a szüleimmel is, hogy én fogok hozzá költözni.

Ez több sebből vérzik, és ezt már vagy 100x elmondtam neki! Utálom ezt a várost, semmi lehetőség, unalmas, ráadásul mi értelme 5 méterrel arrébb költözni?..

Erre mi várt ma itthon? Apám kidobta az albérlőket, merthogy azt a lakást azért építette, hogy majd én odaköltözök. Sajnálom őket nagyon, mert az egyik gyereknek tüdőrákja van...


Mit tegyek? Én tényleg szóltam, hogy nem fogok abba a házba költözni.. És tessék, egy óriási lelkiismeretfurdalás..


2013. ápr. 3. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Apu, en a Pistihez koltozok, keress masik alberlot.
2013. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

100x nem segített a beszélgetés, szerinted 101-jére fog???


Hagyjuk már, nem lehet vele beszélni, egyszerűen nem fogja fel.

2013. ápr. 3. 14:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, én kikelnék magamból az biztos. Hogy van pofája kidobni egy családot, ahol az egyik gyerek súlyos beteg? Ráadásul olyasmiért, amit rajta kívül senki sem akar. Keresd fel az albérlőket, kérj elnézést apád viselkedésért, apádon pedig szerintem nemes egyszerűséggel nézz keresztül, hátha akkor felfogja, hogy miről beszéltél neki eddig, és semmi más módszer nem tűnik hatásosnak..
2013. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha tényleg nem oda költözöl, hanem máshová, akkor majd felfogja.
2013. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De fogalmam sincs, hogy hol lehetnek, nem tudom a számukat, semmit. A nevüket sem. :(
2013. ápr. 3. 14:54
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak akkor fogja felfogni, amikor összepakolsz szépen és elköltözöl a barátodhoz. Ennyi. Ha a beszélgetés csak időpazarlás, akkor ne tépd tovább a szád, azt nem mondhatja majd, hogy te nem szóltál. Azt nem írod, hogy anyukád hogy áll a dologhoz. Mert talán rajta keresztül kellene apukádra hatni.
2013. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Anya támogatja, mert nem akarja, hogy elköltözzek..
2013. ápr. 3. 14:55
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beszelgetni rola. Csak kozlod vele es viszed a cuccod, ennyi. Mar ha elmultal 18
2013. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pakold össze a cuccaid és menj el. Kész.
2013. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tényleg ez lenne a megoldás?.. Nem így képzeltem :(
2013. ápr. 3. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!