Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a szüleim,...

Hogyan győzzem meg a szüleim, hogy az általam választott házba költözzünk?

Figyelt kérdés
Tudom hogy szüleim költözni akarnak, és tudom is hogy milyen árkategóriában keresgélnek. A gond az, hogy nem igazán avatnak be a pénzügyeikbe, és nem tudom mit szolnának ha előállnék ezzel az ötlettel, ugyanis találtam egy házat, medencével és mindennel, csak ha azt mondanák hogy rendben, akkor rájönnének hogy tudom mennyi pénzük is van. Ötletek?
2013. jan. 31. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Mutass a kiválasztott házak között olyant is ami sokkal drágább.
2013. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Hány éves vagy? Miért titok, hogy mennyi pénzetek van? A szülők ezt általában nem titkolják, az életkörülményekből úgyis látszik. Ha medencés házra telik, akkor nyilván nem minimálbéresek. Én nem értem ezt a helyzetet. Ha fiatal vagy még nagyon, akkor nyilván nem te fogod kiválasztani a házat, mert nem csak a külcsín számít egy házvételnél, ha pedig idősebb, akkor eleve azt nem értem, hogy miért nincs beleszólásod, legalább olyan szinten, hogy számítson a véleményed. Fura helyzet.
2013. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Egy háznál nagyon sokmindent figyelmbe kell venni, nem csak azt, hogy úúúúristen van medencéje vegyükmegvegyükmegnaaa! Mi is házkeresgetőben vagyunk most és komolyan mondom mindenre nagyon oda kell figyelni mielőtt megveszitek. Feldobhatod nekik őszintén az öteletedet és elmondhatod nekik, hogy mi tetszik abban a házban, de ha ők találnak egy komolyabb problémát (pl fűtésrendszer stb) akkor teljesen mind1, hogy van-e medencéje vagy sem.
2013. jan. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!