Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesít a családom az utóbbi...

Idegesít a családom az utóbbi hetekben, mitől lehet ez a változás?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha besokalltam volna belőlük. Szinte minden idegesít... Hogy a nővérem egész nap csak döglik, nem csinál semmit, anyám zsíros, olajos, fűszeres kajákat főz, pedig rosszul vagyok tőlük, tehát ennyire nincs tekintettel rám, az apám folyton hangosan büfög meg szellent, még akkor is, amikor kajálok...

Nagyon elegem van már, hazaérek és a vérnyomásom egyből az egekben, ráadásul nem is szólnak hozzám soha normálisan, mindig a panaszkodás, a kötözködés.. Soha nem kérdezik meg, hogy milyen volt a suliban, kaptam-e valami jegyet, de ha meg magamtól mondom, akkor a válasz, hogy "nem érdekel", ha kérdeznek és a válasz "semmi", akkor meg le vagyok hordva a sárga földig..


Azt hiszem besokalltam, mit tegyek?..


2013. márc. 4. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
A világ legnagyobb része így érez egy idő után a szüleivel kapcsolatban. Ez sarkallja az ifjúságot az önálló életre. Szóval normális jelenség!
2013. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!