Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósjelöltem teljesen...

Az anyósjelöltem teljesen kikészít mit csináljak?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal és lassan 2 éve élünk együtt a párom anyjáéknál (így utólag hülye voltam hogy belementem) Azért lakunk náluk mert a párom anyás és nem akar albérletbe menni pedig már megannyiszor mondtam neki hogy menjünk el mert akkor még spórolni is tudunk..de őőőő nem akar. Tudni kell hogy besegítünk a rezsibe természetesen mert itt lakunk de az már sok,vagyis engem baromira idegesít hogy az anyja állandóan jön hogy neki nincs pénze elkezd bőgni,meg hogy öngyilkos lesz. A párom meg amilyen hülye állandóan ad neki.Meg azt mondja nekem az anyósjelöltem h majd csak akkor szülhetek ha ő nyugdíjba megy az kb 12 év múlva lesz,meg hogy ő majd felveszi az anyaságit vagy mit hogy én rögtön vissza tudjak menni dolgozni.Páromnak is hiába panaszkodok ő is inkább az anyját védi hogy hát ő mit csináljon. Az anyjának van egy csomó hitele,mindenféle hülyeségbe beleviszi a fiát is.Ajj istenem nagyon nehéz de én ezt a fiút viszont nagyon szeretem...Azt kifelejtettem h az anyósjelöltemnek van már egy unokája is és volt úgy hogy az utolsó pénzét is arra a gyerekre költötte el...Meg amikor fizetés van akkor állandóan megnézi h mennyit kapott a párom..meg most húsvét előtt természetesen megint nincs pénze de már írt listát hogy mit kell venni, meg hogy a gyerek is csak a legdrágább csokit eszi meg...nem tudom mit csináljak?!

25/L a párom 28 éves


2013. márc. 22. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha még fáj is menekülj ::: Anya pici fia sosem fog változni : Talász te ennél jobbat is .. Fiatal vagy ahoz ,hogy tönkre tedd az életed :
2013. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én megmondanám a páromnak, hogy nem kell, hogy megvédjen, de én elmondom anyukának a véleményem, és ha nem tetszik, akkor elmegyek. Ha azt mondaná, hogy ok, akkor nyugodtan mondd el, hogy semmi köze ahhoz, hogy te mikor szülsz, mit csinálsz. Ha viszont ellened van ő is, akkor viszlát.
2013. márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem választás elé kéne állítanod a párodat

VAgy te vagy az anya, mert igy nem haladtok egyről a kettőre

2013. márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy megszoksz, vagy megszöksz.


Állj a sarkadra. Mondd meg, hogy vagy költözik, és felnő végre és melléd áll, vagy vége.

Az ilyen férfiak sajnos nem valószínű, hogy változni fognak. Ha ezt le tudod nyelni (hogy mindig ő lesz az első, hogy ő dönti el mikor szülj, hogy ő neveli a gyerekedet, aki ráadásul sosem lesz olyan szép/okos/ügyes, mint az első unoka), akkor maradj. Amíg vele él a kicsi fia, sosem fog felnőni. Az lesz a normális neki, hogy anya belenéz a papírjaiba, még a fizetésébe is... És még érzelmileg is zsarolja, hogy öngyilkos lesz. Nem értem miért jó egy anyának ennyire tönkretennie a gyerekét.


Persze reménykedhetsz, hogy megváltozik... De kicsi az esélye, szerintem 0. A nővérem 10 évig volt egy ilyen férfi felesége. Egy bőröndnyi ruhával és a két gyerekével távozott albérletbe, mikor feladta, hogy a férje képtelen felnőni és anyuka pici fia amrad. Amúgy a tesója is ilyen, az anyuka meg most nagyon boldog, mert mind a két fia házasságát tönkre tette, és végre úgy élhetnek megint 3asban, mint egy nagy boldog család... Sajnos vannak ilyen szülők :(

2013. márc. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a p*csába őket!!! csak nem akarsz a diliházba kerülni és azért dolgozni,hogy egy épkézláb embert eltartani,aki rabszolgaként bánik veled!
2013. márc. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg a párodnak,hogy elszeretnél költözni albérletbe,mert többet tudnál spórolni. Ha megy veled megy,ha nem,akkor megszabadulsz az anyósjelölttől. TAPASZTALAT! :(
2013. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Öld meg
2013. ápr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!