Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 év közöttiek! Akik...

20-25 év közöttiek! Akik dolgoznak, a szülőkkel élnek és NEM fizetnek a szülőknek a háztartásba, mit csináltok a pénzetekkel?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 17:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%

Én fizetek a háztartásba is,igaz nem kérték,de azért én adok anyának mindig.Egyenlőre gyűjtögetem a számlámra.

Ha valamit akarok,akkor pedig megveszem belőle.

23/L

Te?

2013. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A testvérem még nem fizet, de majd fog. Csak most talált munkát, és ez ilyen türelmi időszak, hogy magára költhesse :D Szóval mindenfélét vásárol. Ruhákat, cuccokat, amiket eddig szeretett volna, csak nem volt rá pénze... És jövő hónaptól fizet anyukáméknak.
2013. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én kb. a fizetésem felét egy számlára utalom amihez nem nyúlok hozzá, a maradékból fizetem a telefonszámlámat és egyéb kiadásaimat. De pl. ha én megyek vásárolni akkor természetesn nem kérem el a pénzt arra, amit az anyuéknak vettem :)
2013. ápr. 3. 17:54
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is hazaadtam a saját fogyasztásomat (rezsi, étel, stb.).

A többi meg elment egyéb önfenntartásra.

Amióta külön lakom, a saját háztartás is alig kerül többe, mint az "otthon" rám esett rész, talán 3-5E Ft-tal több így.

2013. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Félrerakom.


26/F

2013. ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%
A párom 100 ezret keres, nem fizet haza, de ez a pénz elmegy neki telefonszámlára, kajára, 1-2 ruhára ami szükséges (pl. tél közepén levált a téli cipőjének a talpa, SOS újat kellett venni). A munkahelyére rendeli a kaját, mert otthon nem főznek a szülei, így nem tud vinni magával, ő pedig férfi létére egyelőre nem tud főzni, főleg, hogy nincs aki megtanítsa őt. Szóval így gyorsan elmegy a 100 ezer, félretenni semennyit nem tud. Ezért is nem költözik el, mert ennyi pénzből nem tudná fenntartani magát, és nincs kezdőtőkéje sem a költözéshez.
2013. ápr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Főleg gyűjtöm, aztán jellemzően én fizetem a váratlan, nagyobb kiadásokat, és akkor nem sz*punk hitellel, kölcsönnel meg ilyesmikkel.
2013. ápr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
6: Ilyen költési szokással nem is fog menni soha. Én 80 E-s fizetésből tartottam fenn magam és a lakást, és újítottam fel, rendeztem be 5 év alatt apránként. Év végén kaptunk jutalmat, évi 3-400 E-t. Közalkalmazott voltam.
2013. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Előre bocsánat ha nem megfelelő válasz fogok adni. :)

Én az összes pénzem haza adom. Bátyám még 5Ft-ot se ad. Inkább elmegy étterembe haverjával elkocsikázgatnak..Magyarország talán már teljesen bejárva.. :) Mindig vesz magának édességet ránk nem gondol..stb.. Sőőt hó végén még tőlem kér pénzt, hogy had tudjon tankolni.. :D


Annyi pénzem van ami kaja jegyet kapok 5000Ft.. :D 6 hónap alatt 35 ezrem van jelenleg. :D És ezt gyűjtöm..ha már mást nem tudok gyűjteni jó ez..Ha valami nagyon kell majd megveszem. :)

2013. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%
8: egyelőre nem tud mit csinálni. Majd ha jobb munkahelye lesz, illetve én is elkezdek dolgozni, akkor összeköltözünk. Én fogok tudni főzni rá, nem megy el az egész fizetése kajára. Addig nem fog máshogy működni. Nem hülyeségekre költi a pénzét, sz*r ruhái vannak, sz*r telefonja, mert azt sem tud venni, ha nem akar éhenhalni.
2013. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!