Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem már többször...

A feleségem már többször nekem esett éS megütött ha volt egy kis vita. Egyszer már majdnem vissza ütöttem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem iszom nem drogozom.Soha nem ütöttem meg.A szex jó köztünk.Jól élünk és soha nem csaltam meg!Néha szoktak viták lenni apró dolgokon.Ez már a sokadik alkalom hogy nekem esik,volt hogy az ágyon feküdtem és fekvés közbe nekem esett és rá térdelt a mellkasomra.Nem tudom ilyenkor mi baja lehet,hiszen soha nem bántottam.Nem vagyok papucs férfi és nem 50 kg vagyok vaságyastól,de félek egyszer nekem is eldurranik az agyam és vissza ütök neki.Múltkor már majdnem vissza ütöttem hogy álljon le,de az utolsó pillanatban sikerült megálljt parancsolnom magamnak.Nem tudnám megütni mert szeretem de nem tudom mit tegyek és nem tudom miért durranik ilyen hamar az agya.Mit tehetnék?Másnál ez váló ok lenne?


28/F Ő 26 éves


2013. ápr. 3. 21:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek,de néha félek már hogy belém áállítja a kést hirtelen haragában vagy nem tudom.Nem vagyok besz@ri alak,több évig sportoltam és jó karban vagyok tartva.Nem tudom mit tegyek..
2013. ápr. 3. 21:17
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe a nőt és keress egy normálisat.
2013. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Mit tegyél? Ez még kérdés neked.

Irány a rendőrség és tegyél feljelentést családon belüli erőszakért, és ad be a válást.

2013. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor nő a bántalmazó.Ne üss vissza,mert soha le nem mosod és te leszel a rossz.hívd a NaNe vonalát,ők jobban ismerik a verekedő nők lélektanát.lehet családi minta.
2013. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Te ilyen nőt képzelsz el a gyerekeid anyjának.

Na a válasz után tudod is mit kell tenned.

2013. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen a válás lenne a legjobb de szeretnék neki esélyt adni hátha valami baja van.Kérdeztem hogy miért csinálja ezt?Volt hogy elrohantam otthonról és rohant utánnam hogy ne menjek el és ne haragudjak így szeret meg úgy szeretott sírt nekem.Utánna egyből észbe kap.Nem értem mi lehet.Nem lehet hogy megerőszakolták valamikor és ezt nem mondja el nekem?Hallottam valakitől hogy az is lehet az oka ennek a viselkedésnek.
2013. ápr. 3. 21:28
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Válj el és keress egy normális nőt. A feleségednek valamilyen pszichés problémája van, nem teljesen százas, ahogy viselkedik.
2013. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
ez megengedhetetlen. próbáld meg kideríteni, h miért csinálja és ha megtudod, próbálj segíteni rajta. de ha nem megy, akkor én válnék a helyedben, mert ez nem normális dolgo a nejed részéről. épp annyira elítélem, ha egy nő üt, mint ha egy férfi...
2013. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagy menjetek el pszichológushoz, vagy egyszerűen adj neki egy pofont, és kész. Persze nem nagyot. Hátha meglepődik tőle.

Bár ez sem jó megoldás akkor, ha már biztosan tudod, hogy el akarsz válni, mert akkor már te is bántalmaztad, az rossz pont nagyon. De komolyan. Ilyen nő ne legyen már a gyerekeid anyja, vannak más lányok is a világon. Sajnálom.

2013. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt már régen belátták az orvosok is, hogy az ilyen fokú agresszor nem fog megváltozni. Próbáltak kezeléseket, kiemelést a családból de nem vált be.

Azt még hozzátenném, hogy a bántalmazó férfiak is ezt szokták játszani. Először pofon aztán így szeretlek, úgy szeretlek, majd ezután ismét pofon. Ez sosem fog változni.

2013. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!