Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem már többször...

A feleségem már többször nekem esett éS megütött ha volt egy kis vita. Egyszer már majdnem vissza ütöttem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem iszom nem drogozom.Soha nem ütöttem meg.A szex jó köztünk.Jól élünk és soha nem csaltam meg!Néha szoktak viták lenni apró dolgokon.Ez már a sokadik alkalom hogy nekem esik,volt hogy az ágyon feküdtem és fekvés közbe nekem esett és rá térdelt a mellkasomra.Nem tudom ilyenkor mi baja lehet,hiszen soha nem bántottam.Nem vagyok papucs férfi és nem 50 kg vagyok vaságyastól,de félek egyszer nekem is eldurranik az agyam és vissza ütök neki.Múltkor már majdnem vissza ütöttem hogy álljon le,de az utolsó pillanatban sikerült megálljt parancsolnom magamnak.Nem tudnám megütni mert szeretem de nem tudom mit tegyek és nem tudom miért durranik ilyen hamar az agya.Mit tehetnék?Másnál ez váló ok lenne?


28/F Ő 26 éves


2013. ápr. 3. 21:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Még ha nem is tehet róla, és olyan betegsége van, hogy időnként ok nélkül neked esik, az sem ok arra, hogy engedd neki. Sajnáld messziről.
2013. ápr. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát amikor megcsap,vissza kézből loccs.Azért megy neked mert hagyod magad.ne legyél már anyám asszony katonája
2013. ápr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy beállitanám a zuhany alá vagy leönteném egy pohár vizzel.Sérülést nem okozol de mégis érezze azt hogy nem csak csendben türöd hogy bántson.
2013. ápr. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Vissza ütni nem kell, de én a helyedben mikor kezdődik a dühkitörése akkor lefognám úgy hogy ne tudjon mozdulni és szépen normálisan elmondanám neki hogy csak akkor tud megütni ha te hagyod különben mint ahogy most is meg sem tud mozdulni ha te nem akarod. És próbálja meg visszafogni magát mert legközelebb visszaadod.

Megfogja érteni hidd el, ezért nem kell elválni, felesleges az orvos, kicsit el van kanászkodva a nő, tudja hogy veled mindent megtehet. Annyi nő verő férfi sem lenne ha valaki visszaadná nekik, csak ott a nő nem tudja megtenni.

2013. ápr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%

És ez a zuhany meg víz is jó ötlet.

Csak azért csinálja mert megteheti veled.

Az anyósom az apósomat anno sodrófával verte, mert az hagyta. A mostani férje kétszer adott neki az ilyen próbálkozásnál most már nem hadonászik vele.

2013. ápr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem ez a zuhany téma nem tetszik. Egyszer olvastam egy rendőrségi jelentést, egy agresszív férfi (pszichopata) beledobta a feleségét egy kád vízbe és utánadobott egy hajszárítót beüzemelve.

Akkor komolyan elgondolkodtam ,hogy milyen emberek vannak (jó oké, elmebeteg, de akkor is). Számomra felfoghatatlan.

Kérdező, vigyázz, kész, rajt. A határig meg se állj!

2013. ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!