Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom tesója és az ő párja...

Párom tesója és az ő párja nálunk akar aludni hétvégén de hoznák a 8 hónapos gyereküket is, a párja meg csak valamikor éjjel jönne egy buliból mit tegyek igent vagy nemet mondanátok?

Figyelt kérdés
Azért aludnának ott mert a gyerekre kéne vigyázni ameddig párom tesója elmegy éjjel a barátjáért,meg hát tőlünk közelebb van a buli helyszine is és másnap reggel meg megyünk a gyerek keresztelőjére majd vissza hozzánk mert az ebéd is nálunk lessz,igy még előző este föznöm is kell meg készülödni a másnapi ebédre és akkor még vendégeket is szállásoljak el?Ti mit tennétek?
2013. ápr. 5. 11:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Főzőcskéznék párom testvérével,meg babáznánk,este alvás,a tesó párja meg kapna egy kulcsot és megmondaném,hogy ha már éjjel jön,legyen halk.
2013. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Tehát: te leszel a gyerekkel és sütsz-főzöl a másnapi keresztelőre, ők meg ketten buliznak?
2013. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

A ti viszonyotoktol fugg.

Az biztos, hogy a sajat tesomat es a tesom parjat, sot a parom tesojaekeat is szivesen latnam.


Toltott mar itt az anyosom pusztan "kenyelembol" napot, hogy ne kelljen 2szer 200km-rol ideutaznia.

Kvazi idegen nem rokon gyerekre is vigyaztam mar orakat mert megkertek. Most hogy bolcsis, mentem is mar erte, mer egyik szulo sem tudott en meg raertem.


Nekem termeszetes, viszont ha neked ez ennyi gondolkodast jelent, akkor nem szivesen mesz bele. Ha bele is egyezel, akkor ne latszodjon a kelletlenseg rajtad.

Amugy kesobb elofordulhat hogy te kernel szivesseget a tesodektol, elvarand hogy segitsenek, amikor te nem szivesen teszed?

2013. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Az en csaladomban a segitseg az elsö helyen all,mert ki segit ha nem a csalad?De ha neked ez nagyon terhelö a paroddal keress mas megoldast.
2013. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem esik nehezedre,akkor miért ne?

Kicsit rátok van ez zuhanva úgy érzem...remélem azért a család kiveszi a részét,neked nem lenne kötlességed sem főzni, sem szállást adni a párod tesójának családjának.

Azért tisztáznám, hogy a kaját is t kell fizesd és elkészítsd, mert ha igen, hát akkor kicsit tulzás!

2013. ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
a tesód nem megy bulizni, vigyáz a gyerekére, te meg sütsz-főzöl. Ha alszik a baba, ő segít neked, ha ordít, akkor te neki. Mi a gond?
2013. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem az én tesóm hanem a párom tesója és ő nem megy bulizni csak az ő párja akiért el kell menni éjszaka neki és akkor kellene a gyerekre figyelni,meg hát ha ne agy isten akkor felkel megeteteni,és hát ahogy ismerem a srácot (aki bulizni megy) éjjel lessz hányás meg horkolás bőven!A kaját természetesen fizetik ,meg gondolom ha már otvan akkor segit párom tesója de én nagyon rossz alvó vagyok és hát mostanában nem nagyon tudtam kipihenni magam ez lett volna az az este amikor korán alvás és viszonylag sokáig(8 ig ) alhattam volna de ez igy esélytelen lessz!Ezért a dilema!
2013. ápr. 5. 11:45
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

És ez most derült ki, egyik napról a másikra?


Amúgy menjen a párod vagy te a bulizóért, akkor nem kell a babát ellátni.

Vagy kérjétek meg a srácot, hogy kivételesen ne igya magát részegre.


Amíg pedig otthon vagyok és van 3 felnőtt 1 babára, addig 1 babázik, a többi 2 főz. Felváltva.

2013. ápr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
Úgy engedném,ha nem hullarészegen jön,mert akkor mehet haza is,én be nem engedem hogy összehányjon mindent.
2013. ápr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát igen ez tegnap derült ki,és ugye szombatról van szó!Az hogy ne igya magát le szinte esélytelen mert legénybúcsúba megy!
2013. ápr. 5. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!