Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Abnormálisan sokat vizelek...

Abnormálisan sokat vizelek éjjel kb akár 4-5 ször is milyen okai lehetnek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát... ha 38 hetes terhes nő vagy, akkor is más a válasz, ha 60 éves férfi, akkor is. Mennyit iszol? Fájdalmas? Színe, szaga?

Információk nélkül senki nem tud neked választ adni.

2013. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs az az orvos aki ilyen kérdésre bármit is válaszoljon
2013. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40 alatt lehet megfázás. Felette is lehet megfázás, de akkor már a prosztatamegnagyobbodás is bejátszhat. Urológia. Beutaló nélkül, csak el kell menni.
2013. jan. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
60 éves vagyok és természetesen férfi hiszen a Férfiak egészsége cimszó alatt tettem fel a kérdést.A vizelet szine változó, inni normálisan szoktam alkoholból keveset de majd minden nap.A vizeletnek nincs különösebben más szaga mint amilyennek szerintem lenni kell.Úgy tudtam a prosztataprobléma pont az ellenkezöje ,a delikvens nem tud üriteni.Nálam ez nem probléma.
2013. jan. 11. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Már 50 éves kortól javasolják, a félévente egyszeri urológuslátogatást. Ingyen van, nagyon egyszerű a bejutás, és nagyon hamar ki lehet kezelni, ha valami baj adódik. De hát, te tudod. Ha nem prosztata, akkor vese. Az is urológia. Májat nem mér, ha ettől tartasz....
2013. jan. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!