Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engednéd a 18 éves lányodnak,...

Engednéd a 18 éves lányodnak, hogy nyáron külföldön modellkedjen?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 18:24
1 2
 1/15 anonim válasza:
76%
nem
2013. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha leinformalhato ugynokseggel dolgozna akkor igen, de mindenfele habiszti Pierre Woodman castinggal nem.
2013. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ezek a kulfoldre szakadt kelet europai tizen eves modellek lesznek a legnagyobb drogosok es ribancok.
2013. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
mondjuk én 18 évesen már csak tanácsot kértem a szüleimtől de nem parancsoltak... ha te irányítod soha nem lesz önálló.... ha döntse el Ö szerintem... már felnőtt akkor is ha te ezt képtelen vagy felfogni...
2013. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Utolso, en kulfoldon (london) dolgozom, van egy 19 eves magyar lany munkatarsam. Oldalakat tudnek irni a "felnott" donteseirol es eletvitelerol.
2013. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Sok mindent engednék pl belföldön ismert cégnél nem bánnám, de ezt a külföldös dolgot biztos hogy nem viselném el, azzal meg kár érvelni hogy felnőtt a 18-19éves gyerek, ha nincs önálló kerete akkor ne akarjon kódorogni mert nincs az a szülő aki arra akarná felvenni a telefont hogy megtaláltuk holtan a lányát

20/F

2013. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Leinformálható ügynökségről van szó,lehetőséged van személyesen beszélni az ügyintézőkkel.
2013. ápr. 5. 18:48
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Én 17 évesen voltam Ázsia különböző részein 5 hónapig. Anyu kijött velem, az első 2 hetet kinn töltötte és miután megbizonyosodott róla hogy megbízhatóak, nem kamu a cég nyugodt szívvel ott mert hagyni.


Ha leinformálható, szerintem engedheted.

2013. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

"mondjuk én 18 évesen már csak tanácsot kértem a szüleimtől de nem parancsoltak... ha te irányítod soha nem lesz önálló.... ha döntse el Ö szerintem... már felnőtt akkor is ha te ezt képtelen vagy felfogni..."


Lehet, hogy nem a kérdező képtelen felfogni hanem az az oka, hogy nem tudja, hogy engedje mert sok áll vállalat van ami szrban hagyja az embert külföldön. És rengeteg ilyen van ami főleg ilyen modellkedős stb. és pont az ilyen fiatalokat akarják becserkészni.

Tudod a szülő tudja, hogy nagykorú a gyerek, viszont ő sokkal tapasztaltabb. Mellesleg lehet, hogy korilag felnőtt de lehet, hogy agyilag nem az.

18/l

2013. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
nem engedném
2013. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!