Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétségbe vagyokesve! Mittegyek?

Kétségbe vagyokesve! Mittegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal mikor összejöttünk beintézett a munkahelyére,és a haverját is.A haverja átverte a főnökéget egyhazug dologgal,amit tudott,ha kiderül kirugják.Én elmondtam a főnökségnek,mert kirugatott a munkahelyemről.Bosszúból nagyon súlyos vádakkal állt elém.A barátomnak hazudozott,h én megcsaltam,és az egész családja elött szégyenbe hozott,olyan vádakat tett rám.Mivel 6an álltak nekem és mindenki engem vádolt,hiába álltam ki az igazamért,semmit se értem.Mit tegyek? elveszítettem a családom a szerelmem,és a büszkeségem.Mindenki azt hiszi,h egy szemét kur*a vagyok.De nem követtem el semmit.Mittegyek???

2013. ápr. 6. 16:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Hogy bizonyítsam be az igazam?
2013. ápr. 6. 17:00
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Levonos a következtetést: ne szólj szám, nem fáj fejem...

Nem tudsz mit tenni, sajna.

2013. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Így utólag már nem nagyon tudsz mit tenni.Viszont levonhatod a tanulságot,hogy a harag és a bosszú soha nem vezet jóra.
2013. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Itt más megoldás az hogy majd az idő megoldja. Remélhetőleg.
2013. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindig van valahogy,olyan nincs,hogy nincs sehogy.! Ezek az idők is elmúlnak,sütni még a nap...

Kicsit várj,és talán enyhülnek a dolgok

2013. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennyi s*ggfejjel nem kell foglalkoznod. Nincs értelme sajnos. Haladj tovább és ezeket az embereket nézd le.
2013. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van bizonyítékod, a barát ellen?

Mert ha nincs akkor egyértelműen FOGD BE A SZÁD!


Nem rosszindulatból mondom, de sokszor még a tárgyi bizonyítékoknak sem hisznek. Tanuld meg, ez nem az ovi. Ha valakit vádolsz előbb TÁRGYI bizonyíték!


A barátodtól meg jobb, hogy megváltál. Ha jobban hisz a haverjának, mint a nőjének, akkor legyen boldog a haverral.


De azt nem értem, hogy miért 6-an álltak ellened?

2013. ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bosszút akartál mert kirúgtak. Végül is megbosszultad. A következményeket viselned kell. Mivel nem jött be a számításod így csakis magadat okolhatod, hogy minek fecsegtél.. Legközelebb jobban átgondolod a bosszú terveidet.
2013. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Missi_Key ***** válasza:

ha enyire hisz neked a párod akkor amúgy se tudnál rá építeni...

amúgy meg tettenérés, mmint bizonyítékal h ő hazudik, meg boszútáll. pl hangfelvétel :D

2013. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,szerencsére megoldódott már..barátom is gondolkozott és rájött hogy sosem tennék ilyet..
2013. máj. 31. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!