Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apu egyfolytában cikizik...

Apu egyfolytában cikizik engem. és már nagyon elemgem van. Mittegyek?

Figyelt kérdés

apu mindig mindenki elött lejárat. mindig azt mondja h milyen dagadt vagyok. meg hogy kéne fogyókúráznom. meg mindenbe beleszól. egész nap nincs itthon. csak aludni jár haza. anyu foglalkozik velem és a tesómmal. és még ő van felháborodva mikor elmegyek a közértbe vásárolni. és találkozok vele. és akkor ő üvöltözik velem hogy mit csavargok. meg anyunak is mondja hogy ha kilépek a házból akkor őt egyből felkell hívni. dehogy amikor soha nem veszi fel a telefont??. már nagyon kezd elegem lenni belőle. mittegyek? ja és nem iszik és nem is cigizik.


L/13


2010. aug. 4. 21:02
1 2
 1/18 anonim válasza:
93%
Üljetek le együtt a családdal és beszéljétek meg. Ez lesz a legjobb :)
2010. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ja meg nem is vagyok dagadt. minenki azt mondja h így vagyok jó. pont jóvagyok. csak ennyi.
2010. aug. 4. 21:05
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

hagyd a francba, ne foglalkozz vele.

egyre több az idióta szülő, aki azt hiszi, hogy a középkorban élünk...tisztelet a kivételnek!!!


nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy ő ennyi idősen mi a frászt csinált?!!!

2010. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azért rákérdeznék, miért ilyen, megtetted már ezt ? Amugy alég bunko dolog ha valaki pont a lányát dagizza le !!! Kérdezd meg miért csinálja? Ha nem ad rá norm választ mond el h neked ez rohadt szarul esik, amugy miért csak aludni jár haza ? Talán annyit dolgozik? vagy más ?
2010. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
de akkor meg elkezd üvöltözni hogy pedig dagadt vagyok. meg ő szabad ember meg minden.:S
2010. aug. 4. 21:06
 6/18 A kérdező kommentje:
hát ezt nemtudjuk. ő azt mondja hogy annyit dolgozik de nemhisszük. meg már hajnal 5kor nincs sehol. és mondta hogy a haverjánál van. és múltkor rákérdeztem a haverjára h nála van-e. és azt mondta h nála nincs.
2010. aug. 4. 21:08
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Apád valószínűleg a józan bolond kategóriába tartozik.Anyukád álljon ki melletted, és te is próbálj vele beszélni, hogy ezek a beszólások neked rosszul esnek, ezért hanyagolja ha megkérhetnéd.
2010. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

"hagyd a francba, ne foglalkozz vele.

egyre több az idióta szülő, aki azt hiszi, hogy a középkorban élünk...tisztelet a kivételnek!!!"


Ha a középkorban a nevelés rossz lett volna, nem lett volna generáció, ami minden nemzet fennmaradását biztosította.

2010. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Én mint édesanya,ha a férjem ilyet mondana vagy bárki más a gyermekeimre hát hallod kitaposnám a belét!!!Egy anya álljon ki mindig a gyerekei melett.tűzön vízen
2010. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
52%
első gyerek vagy? mert akkor lehet, hogy még csak most szokja a nevelést. ne utáld őt ezért, valószínűleg csak a legjobbat akarja neked, és így próbál meg motiválni.
2010. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!