Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác. érdemes folytatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác. érdemes folytatnom vele, ha még a volt barátnője után sóvárog lelkiekben? Bővebben lent

Figyelt kérdés
viharos volt a barátnőjével a kapcsolatuk, mi annak az utolsó hónapjaiban kezdtünk el találkozgatni, jóbarátok lettünk. Ők szakítottak, de még mindig utána sóvárog, miközben próbálom/tam támogatni a kapcsolatukat is h jobb lesz, de mégsem... mi néha sajnos össze is gabalyodtunk, de most valami nem oké. félek csak pótlék voltam... Most utoljára 1 hete beszéltünk, meg felhívtam 1x telefonon, de úgy vettem észre nem örült h hívtam, pedig ha találkozunk jól érezzük magunkat, többször mondta h velem járna is, meg eltudna képzelni egy hosszabb kapcsit... most meg nemtudom mivan, nem keres és aggódom hogy túl hülye voltam... Szerintetek érdemes utána koslatnom még hogy hátha, vagy hagyjam ennyibe?!
2012. jan. 7. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg a voltbarátnője után kavar addig nem érdemes belemenned. Lásd összegabalyodtatok és továbbra is a voltbarátnője jár a fejében. Mit vársz? Azt hogy füllig szerelmes lesz beléd?
2012. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Magamból indulok ki, le lehet pontozni is akár. Tartottam pasikat vigasztalódás céljára, nem történt köztünk semmi, csak magamba bolondítottam öket, élveztem, hogy játszom velük mint macska az egérrel, aztán szélnekeresztettem öket. A porba tiport önbizalmamon akartam valahogy segíteni, mivelhogy nem kellettem annak, akibe szerelmes voltam. Persze ettöl csak rosszabbul éreztem magam, de az már másik történet.

Egyszóval: Hagyd a francba!

2012. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
annyi pasi van aki szabad, ha majd rájön, hogy te kellesz neki, akkor eljön az ideje, addig nézz körül egy másik után.
2012. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem volt egy olyan barátom aki mindig a volt barátnojérol beszélt 1 hétig voltam vele
2012. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne koslass senki után emelkedj felül még ha nagyon nehéz akkor is legyen benned ennyi büszkeség ne alázd meg magad ha nem kellesz valakinek hiába az erőfeszítés csak rosszabbra fordulnak a dolgok várd ki hogy alakulnak a dolgok ha kellesz neki jelezni fog ha nem akkor kalap kabát
2016. aug. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!