Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Mit szólnátok a 16...

Anyukák! Mit szólnátok a 16 éves lányotok búcsúleveléhez?

Figyelt kérdés

" Üdv mindenki. Ha ezt olvassátok azt jelenti,meghaltam :D. Nyugi,nem fájt,és ne bőgjetek,ennek így kellett lennie. Kivel is kezdjem? Ó,helló anyu :D Tudod... utállak. Istenem,de jó ezt most a tudtodra hozni. Utállak!! Ha elcserélhettem volna az anyámat egy másikra akkor gondolkodás nélkül tettem volna meg,te iszákos,gyógyszeres idegbeteg. Tudod mindig ordibáltad,hogy : "Én szartalak ki,azt csinálsz amit mondok,oda mész ahova mondom,ha azt mondom kussolsz akkor kussolsz" -, ha ocsmányul,közönségesen,és megalázóan beszéltél velem,én pedig próbáltam kulturáltan, hidegvérrel cáfolni,oops egy pofon,aztán mégegy,és mégegy. -nos most azt csináltam amit akartam,és remélem beledöglesz a lelkiismeretedbe,bár az neked nincs,mert ahogy mondani szoktad: "veled szemben mindig nekem van igazam." Ja igen,most is biztos azt mondod,hogy nincs szívem. Meddig burkolózol még ebbe? Azért mert nem kezdtem el bőgni,és érzelmileg zsarolni miután lehordtál,megvertél,még van szívem,csak tudod egy ilyen senkiházi embernek nem fogom megmutatni mint te vagy. És nem,nem köszönöm neked az életet,mert úgysem te akartál engem,hanem "az a senkiházi apám"-ahogy mondani szoktad. Örülj,nem lesz több nyűg a nyakadon. Köszönöm a szép gyerekkori emlékeket,mikor minden héten más pasid volt,mi meg falaztunk,mikor ki kellett mosni a gyomrod,felpofozni a padlóról. Te vagy a gyerek,és nem én! Utállak!

Apu! Téged bírtalak. Bár nem kellet volna ütnöd -verned anyát. Kib*szott jó érzés volt,mikor tört az üveg,anyám arcán monokli,és meg bent ültem fapofával,és vártam,hogy mikor múlik el. Viszont tudom,hogy személyiségzavarod van,megfigyeltem. Jackie és Hyde. Mikor jófiú voltál nagyon szerettelek,azonban sokszor előtört a sötétebb éned,akkor pedig meneküljön ki merre lát.

X!- Nagyon SZERETLEK! nem mondtam ki,és ezt bánom. Sajnálom,hogy bizonytalan voltam,hogy nem hittem neked,hogy hagytam,hogy szenvedj miattam. Te vagy az egyetlen ember,akit feltétel nélkül tudtam szeretni. Megértettél,számíthattam rád,szerettél. Valamiért mégsem lehettünk együtt. Ebben az egész elcseszett világban te voltál az egyetlen jó dolog. Miattad keltem fel,te jártál a fejemben egész nap,ha mosolyogtam csak miattad,a legrosszabb napjaimon is vigasztalt a gondolat,hogy te ott vagy nekem. Eltávolodtunk,nem olyanok a dolgok mint régen. Azok után amit tettél nem tudok bízni benned,hiába mondod,hogy szeretsz. Nem haragszom,csak nélküled nem találom a helyem,mégsem hagyhatom,hogy hülyének nézz. Szeretlek,szeretni is foglak mindig!!!

Y!- Köszönöm a barátságod! Nagyon nagyon szeretlek. Felejthetetlen élményeket csináltunk,ne légy szomorú,tudod milyen vagyok. Fogd fel a vicces oldaláról,ahogy mindig tettem/tesszük. Nem akartalak terhelni a hülye öngyi hajlamaimmal,így is minden bajban ott voltál. Nagyon köszönöm,hogy a barátod lehettem.


Csók mindenkinek,a temetésemen ha kérhetem valami jó zene menjen. 2013.04.08


2013. ápr. 9. 19:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Te eszednél vagy leányom? Ez nagyon szar vicc volt.
2013. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
72%
Bármin is ment keresztül eddig ez a szerencsétlen lány,attól még gyenge jellem,és ha csakis ebben látja/látta a kiutat,az valahol az ő hibája is.Egy egészen kicsit.Ez nem azt jelenti,hogy nem sajnálom,vagy hogy nem értem meg...de akkor is.
2013. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%
Szomorú de akár valóságos levél is lehet. Én is ilyen anyával vagyok megálldva, , és most innen a messzi távolból jo hallani a siránkozását. Én lelèptem igen fiatalon, ami segitett abba hogy ne legyek öngyilkos.
2013. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
80%
Nos... Ez elég megdöbbentő. Öngyilkos lett?
2013. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
53%

Remélem hogy ez csak kamu...

Gondolj bele, hány kisgyermek éhezik,hány gyógyíthatatlan beteg, te meg mindenfélét össze hordassz...

2013. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%
Egyetertek a 2-sel! Anyadnak az lenne a legnagyobb pofon, ha talpra allnal es sokkal tobbre vinned, mint neki valaha is sikerult. Aztan belerohoghetnel az arcaba, hogy "latod, mindent elkovettel, hogy megnyomoritsd az eletem, de nem sikerult, sot erosebb vagyok, mint valaha!" Azzal racsukod az ajtot, utoljara...
2013. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%

Jekyll és nem Jackie.

Amikor halálvágyas depressziós kis árnyék voltam, én is millió egyszer írtam búcsúlevelet, igaz, nem ilyet. Szerencsére egyikre sem volt "szükség".

Szerintem megírni jó terápia, ennek a lánynak is jó lehetett, amikor kiírta magából a mérgét, de elég éretlennek tűnik, nem olyannak, aki tényleg öngyilkos lesz.

2013. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
74%
Azért... lehet, hogy nem ez a legjobb megoldás, már ha ez igaz, de az anya helyében sürgősen elgondolkoznék, mert aki ilyen iszákos, az nem anya.
2013. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 melike11 válasza:
69%
Hát csodálatos anyuka vagy gratulálok.Szó szerint tökre tetted a lányod.Neked kéne felakasztanod magad és legalább a lány nyugodtan élne.
2013. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem. lany irta es.meg nem tette meg. Jobb megoldasokra var javaslatot.
2013. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!