Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti mit szólnátok ehhez?

Szülők! Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok. 3 hónapja van barátom. Még nem aludtunk együtt, de szeretnénk már. Van egy hétvégéi háza nagymamáéknak ahova kimehetnénk pénteken este. Nagymamámat megkérdeztem és ők engedik de anyának még nem álltam elő az ötlettel.

Anya a barátomat húsvét hétfőn ismerte meg. Anyukák! Ti így megengednétek? Vagy szerintetek meg se próbáljam? Előre is köszönöm a válaszokat.


18/L


2013. ápr. 3. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
nagykorú vagy,nem kell engedélyt kérned. bejelented és kész
2013. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze én ezt értem, de ameddig itthon lakom és anya "tart el", addig azért szerintem Neki is van beleszólása abba amit teszek.
2013. ápr. 3. 14:27
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Én megengedném azzal a feltétellel, hogy normálisan viselkedtek. És védekeztek szex alatt.
2013. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Én a szüleid helyében örülnék, hogy rendes lányuk van, aki annak ellenére, hogy nagykorú, tájékoztat a viselt dolgairól :) Ha a szüleid nem rettenetesen vaskalaposak, akkor nem lesz ellenvetésük.
2013. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Végre egy normálisan gondolkodó fiatal. Te egy nagyon érett csaj vagy büszke vagyok rád így is,hogy nem ismerlek személyesen.
2013. ápr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én elengednélek, ha Anyád lennék!
2013. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Anya egyedül nevel. Azért tartok egy kicsit a válaszától mert mióta ketten vagyunk azóta nem is az, hogy szigorú mert szerintem még így is sokkal több minden meg van nekem engedve mint amennyit megérdemelnék, de azért emellett fog rendesen. Ma este megkérdezem Tőle. És meglátjuk. :D Azért ha érdekel valakit, majd leírom. :)
2013. ápr. 3. 14:36
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Birom mikor valaki azzal jön hogy mivel már 18 bármit megtehetet, nem kell hozzá a szülei endeélye. Márpedig kell. 18 évesen is még mindig gyerek. Mi az a 18? Semmi. Jól mondta a kérdező ameddig az anyukája tartja el, addig kötelessége megkérdezni, főleg ennyi idősen. Kérdező, végre valaki normálisan gondolokodik, nem jön azzal hogy "anyám kussoljon mert már nagykorú vagyok."
2013. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elengednélek.

Írd meg, várjuk!

2013. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Engem érdekel, várom, hogy megírd! :)

Egyébként én úgy gondolom, hogy én elengednélek, ha én lennék az anyukád.

Bár én nem egyedül nevelem a lányunkat, és ő még csak 16 és fél, de közöttünk olyan hihetetlenül jó, és bizalmas kapcsolat van, ami gondolom 18 éves korára sem fog megváltozni.

És ha őszinte és bizalmas velem, akkor nincs okom megtiltani - egy egyébként már nagykorú lánynak, - hogy együtt töltsön egy hétvégét a barátjával.

Arról nem is beszélve, hogy igazából tiltással semmit nem lehet elérni. Ha a fiatalok szexelni akarnak, úgyis megtalálják a módját. Tiltással csak azt lehet elérni, hogy leközelebb nem lesz őszinte, hazugságokba üldözzük, és esetleg kulturálatlanabb, kellemetlenebb körülmények között lesz kénytelen az első szexuláis élményét megszerezni!

2013. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!